Як офіційна зайнятість сприяє збільшенню пенсій в Україні
Головним чинником збільшення пенсій є офіційна робота та своєчасна сплата єдиного соціального внеску...
Res --> 1
Департамент з соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради звертається до керівників підприємств та організацій вжити заходів з попередження нещасних випадків під час підвищення температури повітря.
Зокрема, будівельним організаціям в умовах підвищення температури повітря необхідно змістили графік робочого часу. Обмежити роботу працівників, які виконають кладку зовнішніх стін в піковий час. Збільшити технологічні перерви будівельним бригадам. Розробити графік роботи — по 30 хвилин працівники працюють, 30 хвилин відпочивають. Провести позаплановий інструктаж працівникам, які виконують роботи на висоті.
Підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства в умовах підвищеної температури навколишнього середовища звернути особливу увагу та посилити контроль відносно виконання газонебезпечних робіт та робіт в замкнутих просторах (люках, лазах, відстійниках тощо).
Особливу увагу рекомендується звернути на: забезпечення робітників засобами індивідуального захисту; стан каналізаційних та очисних споруд, забезпечення проведення робіт в колодязях під особистим контролем керівників та спеціалістів підприємств, а також робіт у кабінах машин та механізмів не обладнаних кондиціонерами.
Роботодавці зобов’язані забезпечити належні умови праці працівникам на виробничих об’єктах в умовах дії високих температур:
обмежити виконання робіт підвищеної небезпеки, в тому числі робіт на висоті, експлуатацію баштових кранів та інших будівельних машин, механізмів;
відкоригувати розпорядок робочого дня, тривалості робочої зміни та обідньої перерви, збільшити кількість технологічних перерв, а саме: запровадити ранній початок робочого дня і, відповідно його закінчення, зменшити тривалість робочих змін, збільшити обідню перерву з 13:00 до 16:00 години;
забезпечити працівників питною водою, не допускати їх перегріву;
провести позапланові інструктажі з працівниками щодо дотримання вимог безпечного ведення робіт та надання долікарської допомоги у разі сонячного та теплового удару, запаморочення;
доукомплектувати медичні аптечки на робочих місцях;
проводити медичні огляди на початку робочої зміни працівників, які виконують роботи, що віднесені до робіт з підвищеною небезпекою, або експлуатують об’єкти підвищеної небезпеки тощо.
Головним чинником збільшення пенсій є офіційна робота та своєчасна сплата єдиного соціального внеску...
Мікроклімат середовища суттєво впливає на стан організму людини, її працездатність протягом робочого...
Громадяни звертаючись до органів соціального захисту населення за призначенням державних соціальних...
Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради звертає увагу внутрішньо п...
95 % опитаних українців зазначають, що довіряють та скоріше довіряють військовим ЗСУ, які служать на...
На 83 підприємствах, установах та організаціях Южноукраїнської міської територіальної громади укладе...
DОТ - ДЕРЖАВНИЙ ОПЕРАТОР ТИЛУ Державний оператор тилу (DОТ) – це державна агенція, що...
ПРОТИПОЖЕЖНІ ЗАХОДИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД Наказами керівників підприємств слід визначити відпо...
Суспільно корисні роботи – це один із видів тимчасової зайнятості, який має оборонний характер...