AA

В продовження актуальних тем – повертаємось до ощадливих тарифів

До Вашої уваги матеріал сторінки виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради з соціальної мережі «Facebook», під назвою «Влада пропонує – Южноукраїнськ». Мета названої сторінки - без демагогії і популізму, аби поширювалась достовірна та корисна інформація доступна широкому загалу споживання, з метою соціального захисту громади через послідовну поінформованість активних прошарків населення міста Южноукраїнськ, «Влада пропонує».

В продовження актуальних тем – повертаємось до ощадливих тарифів

В різних містах, принаймні в майновому, організаційно-технічному і технологічному планах житлово-комунальні послуги організовано по різному, але споживач однаково потребує свого соціального захисту.

Тому і пропонується системний «тарифний компенсатор» з декількох джерел, який суттєво понизить собівартість названих послуг комунального сектору власності, а відтак і знизить «болючий» поріг тарифу, реально понизить градус тарифного впливу на грошові статки людей.

Зокрема, в секторі комунальної власності територіальної громади міська рада має бути гарантом вагомого впливу на тарифний захист, бо є її виключна компетенція на свій бюджет, майно та землю, аби не настали часи обмеження від міжбюджетних трансфертів або дотацій.

Читайте також

ШАНОВНІ ЮЖНОУКРАЇНЦІ!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Сьогодні на селекторній нараді в Миколаєві генеральний директор ВП ЮУ АЕС доповів, що йому команда і...