![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/21a25fa548b78f806b43009b691b8e24.jpeg)
На ПАЕС визначили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
Res --> 1
9 серпня, на тиждень раніше встановленого терміну, в основу бризкального басейну №1 на Южно-Українській АЕС закладено перший кубометр бетону.
До процесу бетонування залучено більше 20 будівельників, усього ж над втіленням проекту реконструкції системи технічного водопостачання ЮУАЕС працюють більше 100 фахівців. «Початок чергового етапу на майданчику бризкальних басейнів став гарним подарунком до нашого професійного свята - Дня будівельника, - зазначає начальник управління капітального будівництва (УКБ) ВП ЮУАЕС Павло Вірич. – За два дні в основу конструктиву першого басейну укладено 75 кубометрів бетону». Всього ж у облаштування «підбетонки» протягом двох місяців буде укладено понад п'ять з половиною тисяч кубічних метрів бетону. Для подальшого монтажу металевого каркаса знадобиться 840 тонн арматури, а на остаточне бетонування дна бризкального басейну (на цьому етапі товщина покриття складе 20 сантиметрів) - одинадцять з половиною тисяч кубометрів бетону.
За інформацією П. Вірича, необхідними матеріалами, персоналом і фінансовими коштами будівельний об'єкт забезпечено в повному обсязі.
Паралельно з першим широким фронтом ведуться роботи на другому та третьому бризкальних басейнах. Станом на 10 серпня тут повністю завершено облаштування відсічних дамб і глиняних замків, тривають заходи з водовідведення в районі бризкального басейну №2. Ведуться роботи зі зняття родючого ґрунту, лісоочистка території.
У серпні стартували підготовчі роботи з облаштування ще одного об'єкта, передбаченого проектом реконструкції системи техводопостачання ЮУАЕС, - струменеспрямовуючої споруди. Виділені також додаткові кошти на коригування проекту насосної підживлення Ташлицького водосховища №2.
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників...
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...