AA

В Миколаєві відбувся молодіжний фестиваль «Вір в себе!»       

18 квітня в приміщенні  Южноукраїнського міського центру зайнятості відбулася он – лайн трансляція  Молодіжного інформаційно-мотиваційного фестивалю «Вір в себе!», на яку були запрошені учні старших класів ЗОШ №3. Захід організований Миколаївським обласним центром зайнятості за підтримки облдержадміністрації та міської ради в рамках реалізації Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки.

На фестивалі 7 спікерів – професійних експертів поділилися своїми історіями успіху, серед яких  Олександр Абраменко – фристайліст, фахівець із лижної акробатики, олімпійський чемпіон 2018 року,  Максим Яровий – лижник, біатлоніст, параолімпійський  чемпіон 2018 року; Максим Бревда – спортсмен, директор мережі фітнес-центрів, радник голови Миколаївської облдержадміністрації;  В’ячеслав Сімченко  – директор ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод»; Олександр Виноградов – засновник та художній керівник танцювального клубу «СЛАЙС» та інші.

В рамках фестивалю проходив ярмарок підприємств – презентаційна платформа ділових людей «Секрети успіху», де 20 підприємств та 2 навчальні заклади Миколаєва і області демонстрували власну продукцію та проводили майстер-класи, спілкувалися з потенційними працівниками та розповідали секрети успіху своїх підприємств. Крім того, відвідувачі тестувалися та ознайомилися з перспективами працевлаштування.

Миколаївський обласний центр зайнятості представив 1684 вакансії, які на сьогоднішній день чекають якнайшвидшого укомплектування, з них 1330 – по місту Миколаєву. 

 «Питання побудови кар’єри є одним з найголовніших для кожної молодої людини, але у кожного є своє бачення та сприйняття, яке формується через інформацію, через події та приклади, тож ми намагаємося доносити якнайбільше інформації про тенденції на ринку праці, демонструвати приклади успішного підприємництва, аби показати нашій молоді, що можна досягти успіху, зокрема і в своєму рідному краї, якщо бути активним, цілеспрямованим та обізнаним», – зазначив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько. 

 

 

Читайте також

Відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення міста Южноукраїнська

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Днями за ініціативи Южноукраїнської міської філії Миколаївського ОЦЗ відбулося засідання координацій...