![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/21a25fa548b78f806b43009b691b8e24.jpeg)
На ПАЕС визначили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
Res --> 1
У рамках науково-просвітницького проєкту NUCLEAR EDUCATION учні Южноукраїнського професійного ліцею боролись за звання кращих в інтелектуальному турнірі «Розберемо на атоми». До складу шести команд входили ліцеїсти з різних курсів за спеціальностями електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування і слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування. Оцінювало учасників компетентне журі у складі фахівців Південноукраїнської АЕС та голів молодіжної організації підприємства і відокремленого підрозділу громадської організації УкрЯТв м. Южноукраїнськ.
Проєкт NUCLEAR EDUCATION включає декілька етапів. Потягом року для учнів ліцею проводили ознайомлювальні екскурсії в інформаційному центрі «Імпульс» філії «ВП ПАЕС», де детально розповідали про особливості роботи Південноукраїнської атомної електростанції та перспективи розвитку енергетичної галузі в цілому. Інтелектуальний турнір підсумував отримані знання. Учням надали можливість продемонструвати їх під час бліц-туру, виконання тестового завдання, розгадування кросворду та розв’язання задачі, яка вимагала від учасників команди розгорнутої відповіді.
В інтелектуальних баталіях переможцем турніру стала команда «Лідер», яка минулого року здобула третє місце. Заслуженою винагородою для них став грошовий приз у чотири тисячі гривень. За 2-е і 3-є місця команди-призери відповідно отримали по три та дві тисячі гривень. Крім грошових сертифікатів усім учасникам турніру вручили іміджеву продукцію від Південноукраїнського енергокомплексу і спонсорів: громадської організації «Українське ядерне товариство» в місті Южноукраїнськ та організації молоді ПАЕС. Координатори проєкту сподіваються, що учнівська молодь й надалі буде активно розвиватись у сфері технічних дисциплін і в майбутньому поповнить ряди атомників.
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників...
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...