AA

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами інформує

21 жовтня 2019 старший інспектор відділу взаємодії з правоохоронними органами управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради спільно із спеціалістами управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради та фахівцями із соціальної роботи Центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді комісійно відвідали сім’ї, відносно яких до соціальних служб міста із правоохоронних органів та від інших осіб надійшла інформація про можливе скоєння домашнього насильства.

В ході відвідування із членами родини проведені профілактичні бесіди,  роз’яснено про відповідальність за скоєння насильства в сім’ї, надані поради щодо врегулювання конфліктних ситуацій в родині.

Повідомляємо, що в разі необхідності повідомити про скоєння домашнього насильства відносно Вас, членів Вашої родини або інших осіб, звертайтесь за наступними телефонами:

   102 Органи Національної поліції України

   0 800 500 335,  116 123  Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

   (05136) 5-96-24 Южноукраїнський Центр соціальних служб сімї, дітей та молоді  

Звертаємо Вашу увагу, що кожний другий та четвертий понеділок місяця з 13.00 до 16.00 начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Васильковська Юлія Володимирівна, проводить особистий прийом громадян.

За номером телефону 5-65-28, Ви також можете повідомити будь-яку відому Вам інформацію щодо вчинення насилля в родині, в тому числі відносно неповнолітніх осіб,  про будь-які інші факти порушення громадського порядку тощо.

Читайте також

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОГОДНІ УМОВИ ТА СТАН ПРОЇЗДУ НА А/Д ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ В УКРАЇНІ СТАНОМ НА 06-00 год. 03.12.2019р.

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

02.12.2019 року  з  заходу на територію України перемістився циклон, який рухаючись в півн...

До роботи в осінньо-зимовий період готові

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

  5-7 листопада 2019 року за дорученням міського голови комісією на чолі із начальником упра...

8 листопада відбулося планове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті міської ради

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

08.11.2019 у залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося планове засід...