«Це саме той ветеран»
Український ветеранський фонд запустив інформаційну кампанію, щоб нагадати — кожен ветеран зас...
Res --> 1
Колективний договір є основний документ, що об’єднує в собі права, обов’язки, соціальні гарантії роботодавця і найманих працівників.
Колективні договори повинні укладатися на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.
У колективних договорах встановлюються взаємні зобов'язання сторін щодо регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин. Зокрема, ці зобов'язання стосуються змін в організації виробництва і праці; забезпечення продуктивної зайнятості; нормування і оплати праці; встановлення гарантій, компенсацій, пільг; режиму роботи, тривалості робочого часу і відпочинку; умов і охорони праці. Рекомендується включати положення щодо надання додаткових пільг та гарантій працівникам підприємств за рахунок власних коштів, які працюють або працювали до виходу на пенсію на даному підприємстві.
Положення колективного договору поширюються на всіх працівників підприємства, незалежно від того, чи є вони членами профспілки. Але одночасно вони є обов'язковими як для всіх працюючих, так і для власника чи уповноваженого ним органу.
Підписаний сторонами колективний договір підлягає повідомній реєстрації відповідно до Положення про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 115 від 13.02.2013. Повідомна реєстрація колективних договорів проводиться з метою забезпечення можливості для врахування їх умов під час розгляду трудових спорів, що можуть виникнути за результатами застосування норм колективних договорів уповноваженими на те органами, і засвідчує автентичність примірників і копії, поданих на реєстрацію.
Відповідно до ст.17, ст.18 «Про колективні договори і угоди» за ухилення від участі у переговорах щодо укладання колективного договору, навмисне порушення строків переговорів законодавством передбачено адміністративну та дисциплінарну відповідальність сторін.
Управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради рекомендує підприємствам, на яких укладено довгострокові колективні договори, внести зміни та доповнення до них у зв’язку зі змінами, які стались в законодавстві України. Підприємствам, на яких не укладались колективні договори пропонується розпочати двосторонні переговори щодо їх укладання.
За довідками звертатись до управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, бульвар Цвіточний 4, кабінет №25, т. 5-55-27.
Український ветеранський фонд запустив інформаційну кампанію, щоб нагадати — кожен ветеран зас...
Щороку 20 листопада в день річниці прийняття Конвенції про права дитини Україна відзначає Всесвітній...
Найчастіше аварії стаються через нетверезих водіїв або необережність пішоходів, які у сутінках стают...
Міський голова Валерій Онуфрієнко разом із депутаткою міської ради Анастасією Палько, яка є також за...
На базі «Центру комплексної реабілітації «Поділля» у Вінниці відкрито унікальний м...
21.11 в м.Південноукраінськ , Вознесенського р-ну буде працювати мобільна група БФ «Право...
У межах Меморандуму Міністерства у справах ветеранів України із МБФ “Сприяння розвитку медицин...
Реабілітація дітей з інвалідністю – це відшкодування вартості реабілітаційних послуг для дітей...
Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради інформує територіальну гро...
Чому ППД важлива й де її місце в організаційній структурі підприємства? ППД дає змогу управляти р...