Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Участь южноукраїнців в Обласній спартакіаді«Сила духу»
AA

Участь южноукраїнців в Обласній спартакіаді«Сила духу»

Шостий рік Южноукраїнське міське відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Миколаївській області бере участь в Обласній спартакіаді серед людей з обмеженими можливостями, які отримали травму на виробництві «Сила духу». 

Команда потерпілих на виробництві, які стоять на обліку в  Южноукраїнському міському відділенні управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Миколаївській області 14 серпня 2018 року прийняла участь в шостій обласній спартакіаді «Сила духу» в м. Миколаєві. Дружна, згуртована команда із 8 чоловік зайняла почесне 3 командне місце в області та отримала кубок переможців і диплом, два других командних місця по армспорту та гирьовому спорту.  1 місце  з шахів 5 років займає Росол О.М., 1 місце по гирьовому спорту в ваговій категорії до 85 кг зайняв  працівник ВП ЮУ «АЕС» Рибін В.М., переселенець з Луганської області; Лобач В.М. зайняв 1 місце по армспорту в ваговій категорії понад 85 кг.

Із року в рік спартакіада стає популярнішою, все більше потерпілих на виробництві долучається до неї. Вона допомагає людям з обмеженими можливостями, перемогти свої недуги, пов'язані з травмами і хворобами, здолати труднощі, не втратити віру у життя та надію на майбутнє.

Приємно бачити Вас такими щасливими і натхненними, з неймовірним блиском в очах і жагою до повноцінного, багатогранного і справжнього життя. Це надихає та спонукає нас – тих, хто покликаний опікуватися вашими долями, ще активнішої праці, додає нам ентузіазму та впевненості у вірності обраного шляху.

Пріоритетом відділення Фонду, як однієї з найбільш значимих і ефективних інституцій держави, завжди буде захист інтересів людини праці – це наша принципова позиція, не підвладна жодним кон'юнктурним віянням.

Своїми успіхами і досягненнями Ви переконливо довели, що сила духу перемагає будь-які негаразди. Тож хай сила духу ніколи не залишає Вас.

Колектив Южноукраїнського міського відділення фонду соціального страхування України  вітає з перемогою, висловлює подяку кожному члену команди за особистий внесок і перемогу. Адже від зусиль кожного залежав високий результат, якого досягла збірна команда м. Южноукраїнська.

 

Читайте також

Виходь на світло! Ризики та негативні наслідки незадекларованої праці для суб'єктів господарювання

Южноукраїнське міське відділення У ВД ФССУ в Миколаївській області

  Зміни в трудовому законодавстві під час воєнного стану Задекларована праці = трудов...

Охорона праці під час організації дистанційної (надомної) роботи

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

В умовах поширення коронавірусної інфекції та впровадження карантинного режиму на території України&...

Раціональне використання засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) при захворюванні на COVID-19

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

Профілактичні заходи Інфікування SARS-CoV-2 відбувається контактним та крапельним шляхами. Повітр...

Заходи з профілактики інфекцій та інфекційний контроль під час надання медичної допомоги пацієнту, який підлягає визначенню випадку COVID-19

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

Заходи з профілактики інфекцій здійснюються працівниками охорони здоров'я (медичними працівникам...

Проведення медичних оглядів

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

Власник або уповноважений ним орган зобов'язаний за власні кошти забезпечити фінансування та орг...