Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | У рамках акції «Ветеран» працівники ЮУАЕС зберуть більше 1000000 гривень
AA

У рамках акції «Ветеран» працівники ЮУАЕС зберуть більше 1000000 гривень

У 2022 році для підтримки людей похилого віку працівники Южно-Українського енергокомплексу закумулюють понад 1 000 000 гривень. Акція «Ветеран» триває у ВП ЮУЕС вже більш як 10 років. 

Учасниками акції станом на початок січня 2022 року вже стали 4134 працівники підприємства. 30% зібраної суми надійде на рахунок міської організації, 70% - до ради ветеранів Южно-Української АЕС. На сьогодні у первинній ветеранській спілці понад 2460 членів. Наймолодшому пенсіонеру 39 років, найстаршому - 94.

Відрахування благодійних внесків з заробітної плати - справа добровільна. Кожен з працівників енергокомплексу вирішує особисто, чи готовий брати участь в акції і яку суму буде жертвувати щомісячно. Є й такі випадки, коли працівники підприємства надають адресну підтримку нужденним бабусям та дідусям. «На сьогодні 409 членів ветеранської спілки мають пенсію нижче за прожитковий мінімум. Є такі люди, які отримують від держави усього 1790 гривень на місяць. Перш за все саме їм потрібна фінансова підтримка та увага», - зазначив голова ради ветеранів ЮУАЕС Микола Сидоров.

За кошторисом та статутом ветеранської організації кошти розподіляються для надання благодійної допомоги у скрутному матеріальному становищі, поховання членів організації або їхніх родичів, підтримки тяжко хворих. Протягом 2021 року тільки для проведення операцій та придбанння ліків використано понад 280 тисяч гривень.

У ветеранській організації кажуть, що вдячні організаторам благодійної акції, профспілковому комітету та керівництву Южно-Української  АЕС за підтримку соціальної ініціативи, а працівникам підприємства - за активну участь у ній. Це тільки доводить, що колишніх колег не буває, і навіть на пенсії ветерани можуть розраховувати на прояв поваги та небайдужість.

 

Читайте також