![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/20/news/box3/16396970c2322778841106737c3247a9.png)
Азартні ігри – це лише розвага
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
Res --> 1
З 01 грудня 2023 розпочалася інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.
В рамках інформаційної кампанії 15.12.2023 управлінням соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради організована робота комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у Южноукраїнській міській територіальній громаді, відбулося відвідування суб’єктів господарської діяльності у галузі торгівлі.
Відвідано 9 суб’єктів господарської діяльності, із них: 3 фізичних особи-підприємця - працюють самостійно без найманих працівників, у 5-ти фізичних осіб -підприємців – 10 найманих працівників, які оформлені належним чином, у 2-х підприємців – 3 неоформлених працівника.
Робота проведена спільно з головним державним інспектором відділу з питань праці управління інспекційної діяльності у Миколаївській області Певденного міжрегіонального управління Держпраці - Валентиною Драчук.
Ця кампанія спрямована на роботодавців, які здійснюють господарську діяльність, проте уникають офіційного укладення трудових договорів з найманими працівниками.
Закликаємо роботодавців дотримуватися законодавства про працю і укладати трудові договори з найманими працівниками. Такий підхід сприятиме створенню справедливих і безпечних умов праці для всіх та укріпленню економіки нашої країни.
Рейди-обстеження комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з метою недопущення використання найманої праці без укладання трудових договорів належним до законодавства чином на території Южноукраїнської міської територіальної громади будуть здійснюватися на постійній основі.
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на інспекторів Служби освітньої безпеки&nbs...