![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/15/news/box3/80f4542888ed116608bf893b092510f6.jpeg)
Афіша заходу в дитячій бібліотеці
Res --> 1
У міській бібліотеці для дітей вівдбувся традиційний Всеукраїнський тиждень дитячого читання, який видався цікавим та насиченим: діти із задоволенням приймали участь у літературній вікторині «Лабіринтами прочитаних книг», підготовленої працівники бібліотеки.
Бібліотекарі ознайомили молодших школярів під час літературної години «Сучасні автори, сучасним дітям» з дитячими новинками сучасних українських письменників.
Проведено віртуальну подорож «Дивовижні факти про книгу» та літературне асорті «Новеньку книгу погортай – у світ цікавий завітай».
У теперішній час свято набуває особливого значення – допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання.
Тиждень дитячого читання закінчився і дитяча бібліотека чекає на юних відвідувачів, їх батьків, щоб знову відправитись у нові, цікаві та захоплюючі подорожі по безмежній Книжковій країні, де кожен читач відчує себе бажаним гостем.
До відзначення Дня Конституції України КЗ «Міська бібліотека для дітей» запросила своїх...
3 червня у КЗ «Міська бібліотека для дітей» пройшов захід до Дня захисту дітей та Дня вш...
18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Цього дня українці вшану...
П’ятнадцятого травня в міській бібліотеці для дітей відбувся захід літературна світлиця «...
9 травня відзначається День Європи. Україна є частинкою Європи. З нагоди цієї дати до дитячої &nb...