![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/15/news/box3/80f4542888ed116608bf893b092510f6.jpeg)
Афіша заходу в дитячій бібліотеці
Res --> 1
До відзначення найромантичнішого свята року - Дня Святого Валентина долучились і фахівці міської бібліотеки для дітей. Напередодні 14 лютого бібліотекарі організували для своїх користувачів літературний акорд «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я». Вони розповіли дітям про історію виникнення цього свята і про святкування Дня святого Валентина в різних країнах світу.
Дітей познайомили з книгами відомих авторів, де розкривається прекрасне почуття кохання, зокрема «Інструкція до запасного серця» Тамсіна Мюррея, «Йорген + Анна = любов» Вігдіса Йорта, «Украдений цвіт» та «Фактор кохання» Анни Лачиної, а акож з книгами, в яких розкривається тема підліткових проблем - перших почуттів, стосунків з ровесниками, становлення особистості, всього, що хвилює сучасного тінейджера.
На будь-який смак ви оберете книги про кохання: твори класиків, сучасних українських, зарубіжних авторів та любовну лірику.
Завітайте до бібліотеки!
До відзначення Дня Конституції України КЗ «Міська бібліотека для дітей» запросила своїх...
3 червня у КЗ «Міська бібліотека для дітей» пройшов захід до Дня захисту дітей та Дня вш...
18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Цього дня українці вшану...
П’ятнадцятого травня в міській бібліотеці для дітей відбувся захід літературна світлиця «...
9 травня відзначається День Європи. Україна є частинкою Європи. З нагоди цієї дати до дитячої &nb...