![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/20/news/box3/16396970c2322778841106737c3247a9.png)
Азартні ігри – це лише розвага
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
Res --> 1
Відповідно до Закону України «Про колективні договори і угоди» колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи. Також колективний договір може укладатися в структурних підрозділах підприємства в межах компетенції цих підрозділів.
Із 106 діючих підприємств м. Южноукраїнська, де використовується наймана праця на 99-ти підприємствах укладені колективні договори. З початку 2016 року управлінням соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради зареєстровано 52 колективних договорів, з них: 7 - підприємств внесли доповнення до довгострокових колективних договорів, 39 - продовжили термін дії на 1 рік, 6 - уклали колективні договори у поточному році.
Однак є підприємства на яких тривалий термін не переглядались умови діючих колективних договорів, а саме: ТОВ «Фірма «Елькатро», ПАТ «Юженергобуд», ПрАТ «Атомгідроенергобуд», ТОВ «Південоук-раїнськжитлобуд», АТЗТ УМР «Гідроенергобуд», ПП «Укрбудсервіс і Ко», ККТП «Кобзар», ТОВ «Дар ланів», Южноукраїнська гімназія №1, ДНЗ №3 «Веселка», ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей», ПП «СНОП», Управління державного казначейства у м.Южноукраїнську, Южноукраїнська об’єднана державна податкова інспекція головного управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області; Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради; КЗ «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ молоді, спорту та культури»; Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Южноукраїнський міський військовий комісаріат, Військова частина №3044 ВВ МВС України, Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради.
Отже пропонуємо підприємствам, на яких укладено довгострокові колективні договори, внести зміни та доповнення до них у зв’язку зі змінами, які стались в законодавстві України, особливо в частині оплати праці, та надати на повідомну реєстрацію.
Повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до діючих довгострокових колективних договорів здійснюється в управлінні соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради за адресою: бульвар Цвіточний, 4 кабінет 25, тел. 5-55-27.
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на інспекторів Служби освітньої безпеки&nbs...