Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Служба зайнятості провела виїзні заходи в селах Іванівка та Панкратове
AA

Служба зайнятості провела виїзні заходи в селах Іванівка та Панкратове

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості продовжує співпрацю з населеними пунктами, що увійшли до Южноукраїнської міської територіальної громади. Так, протягом липня, при підтримці старости Іванівського старостинського  округу Ігоря Латія, фахівці Філії провели виїзні заходи у селах Панкратове та Іванівка.

Під час зустрічі в с. Панкратове заступник директора філії Н. Козуб та І. Латій говорили про перспективи  розвитку Іванівського старостинського округу та стан місцевого ринку праці, про спектр послуг державної служби зайнятості, які спрямовані  на стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та подолання безробіття.

Особливу увагу приділили питанню організації громадських робіт, що можуть стати реальною підтримкою для безробітних, а також допомогою у наведенні ладу на території округу.

Домовилися про проведення під час виїзних заходів інформаційно – роз’яснювальної роботи з роботодавцями щодо необхідності легалізації найманої праці та неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Н. Козуб також проінформувала, що з 01 липня 2021 року Держпраці у взаємодії з Державною податковою службою розпочала інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників.

Громадян з числа незайнятого населення, що долучилися до зустрічі, ознайомили з переліком актуальних вакансій, надали інформаційно – консультаційні послуги щодо реєстрації в службі зайнятості, призначення допомоги по безробіттю та необхідних для цього документів, а також запропонували звернутися безпосередньо до центру зайнятості, де фахівці навчать техніці пошуку роботи, ознайомлять з сучасними джерелами пошуку роботи та навичками написання резюме.

Участь у заходах також  взяла головний спеціаліст відділу «Южноукраїнське бюро правової допомоги» Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена  Міннікова, яка надала зацікавленим особам консультації та роз’яснення з правових питань.

Черговий виїзний захід відбудеться в смт Костянтинівка 08 серпня 2021 року о 10.00 год за адресою: вул. Соборності, буд. 20.

 

 

Читайте також

Перелік вакантних посад, які за інформацією роботодавців, наявні в м. Южноукраїнську станом на 25.07.2022

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік вакантних посад...

Перелік вакантних посад, які за інформацією роботодавців, наявні в м. Южноукраїнську станом на 18.07.2022

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік вакантних посад...

Шановні роботодавці!

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Оновлено форму звітності 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)». Наказ...