Служба за контрактом – альтернатива працевлаштуванню

Южноукраїнською міською філією Миколаївського обласного центру зайнятості продовжується інформаційна робота щодо  проходження військової служби за контрактом.

Так, 23 липня 2018 року відбувся  груповий захід  «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України», в якому прийняли участь 10 зареєстрованих безробітних. Захід проведено за участю заступника начальника південного відділу комплектування майора Сергія  Ящишина, який ознайомив присутніх з інформацією щодо грошового, продовольчого та речового  забезпечення, умовами розквартирування, надав інформацію про охорону здоров’я та відпочинок, посилаючись на ст.11 ЗУ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Продовжив захід представник Національної гвардії України в м. Миколаєві ВЧ 3039 майор Андрій Колпакчі.  Андрій Андрійович детально зупинився на такому напрямку, як служба у військовому резерві Національної гвардії України, повідомив про відмінність даної служби від контрактної та патрульно-постової служби. Також він наголосив, що проходження служби у військовому резерві не є видом військової служби – це один із видів виконання військового обов’язку.

По закінченню заходу відбувся діалог між військовослужбовцями та безробітними, які виявили зацікавленість. Трьох осіб запрошено на індивідуальну співбесіду.  

 

Читайте також

Соціальний захист жінок

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Днями в приміщенні Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості відбувся...

Шукаємо роботу разом!

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Южноукраїнські безробітні за допомогою відео - зв’язку долучилися до міні - ярмарку вакансій,...