AA

Служба за контрактом – альтернатива працевлаштуванню

Южноукраїнською міською філією Миколаївського обласного центру зайнятості продовжується інформаційна робота щодо  проходження військової служби за контрактом.

Так, 23 липня 2018 року відбувся  груповий захід  «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України», в якому прийняли участь 10 зареєстрованих безробітних. Захід проведено за участю заступника начальника південного відділу комплектування майора Сергія  Ящишина, який ознайомив присутніх з інформацією щодо грошового, продовольчого та речового  забезпечення, умовами розквартирування, надав інформацію про охорону здоров’я та відпочинок, посилаючись на ст.11 ЗУ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Продовжив захід представник Національної гвардії України в м. Миколаєві ВЧ 3039 майор Андрій Колпакчі.  Андрій Андрійович детально зупинився на такому напрямку, як служба у військовому резерві Національної гвардії України, повідомив про відмінність даної служби від контрактної та патрульно-постової служби. Також він наголосив, що проходження служби у військовому резерві не є видом військової служби – це один із видів виконання військового обов’язку.

По закінченню заходу відбувся діалог між військовослужбовцями та безробітними, які виявили зацікавленість. Трьох осіб запрошено на індивідуальну співбесіду.  

 

Читайте також

Розпочав роботу он-лайн сервіс служби зайнятості для молоді «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Аби допомоги молоді краще зрозуміти себе та зробити свідомий вибір майбутньої професійної діяльності...