AA

Служба за контрактом – альтернатива працевлаштуванню

Южноукраїнською міською філією Миколаївського обласного центру зайнятості продовжується інформаційна робота щодо  проходження військової служби за контрактом.

Так, 23 липня 2018 року відбувся  груповий захід  «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України», в якому прийняли участь 10 зареєстрованих безробітних. Захід проведено за участю заступника начальника південного відділу комплектування майора Сергія  Ящишина, який ознайомив присутніх з інформацією щодо грошового, продовольчого та речового  забезпечення, умовами розквартирування, надав інформацію про охорону здоров’я та відпочинок, посилаючись на ст.11 ЗУ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Продовжив захід представник Національної гвардії України в м. Миколаєві ВЧ 3039 майор Андрій Колпакчі.  Андрій Андрійович детально зупинився на такому напрямку, як служба у військовому резерві Національної гвардії України, повідомив про відмінність даної служби від контрактної та патрульно-постової служби. Також він наголосив, що проходження служби у військовому резерві не є видом військової служби – це один із видів виконання військового обов’язку.

По закінченню заходу відбувся діалог між військовослужбовцями та безробітними, які виявили зацікавленість. Трьох осіб запрошено на індивідуальну співбесіду.  

 

Читайте також

До уваги роботодавців міста! Онлайн – опитування щодо потреби в кадрах на перспективу

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

З початку червня розпочалося анкетування роботодавців про потребу в працівниках на 2020 рік, запрова...