AA

Шукаємо роботу разом!

Южноукраїнські безробітні за допомогою відео - зв’язку долучилися до міні - ярмарку вакансій, що днями відбувся в Миколаївському обласному центрі зайнятості на замовлення ТОВ «Елібра».

 «Сьогодні з нами на онлайн - зв’язку майже 300 шукачів роботи зі всієї області, маємо сподівання на продуктивну зустріч, адже служба зайнятості робить все можливе для найбільш швидкого та якісного підбору працівників для роботодавця і вирішення питання занятості для шукача», –   відзначила заступник директора Миколаївського ОЦЗ Людмила Алпєєва.

Презентуючи підприємство, директор ТОВ «Елібра» Олег Грипас відзначив, що підприємство спеціалізується на виготовленні виробів з граніту, тож серед актуальних вакансій – шліфувальник каменів, різьбяр по каменю, шліфувальник - полірувальник виробів з каменю, лицювальник-плиточник, підсобний робітник та водій автотранспортних засобів. 
Заробітна плата зазначена від 4,5 тисяч грн, а її збільшення залежатиме вже від кваліфікації робітника, його професійного розвитку та ініціативності.

Потенційних працівників було запрошено для ознайомлення з умовами праці безпосередньо на виробництво.

 

 

Читайте також

Відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Наприкінці березня за ініціативи Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайня...