AA

Шукаємо роботу разом!

Южноукраїнські безробітні за допомогою відео - зв’язку долучилися до міні - ярмарку вакансій, що днями відбувся в Миколаївському обласному центрі зайнятості на замовлення ТОВ «Елібра».

 «Сьогодні з нами на онлайн - зв’язку майже 300 шукачів роботи зі всієї області, маємо сподівання на продуктивну зустріч, адже служба зайнятості робить все можливе для найбільш швидкого та якісного підбору працівників для роботодавця і вирішення питання занятості для шукача», –   відзначила заступник директора Миколаївського ОЦЗ Людмила Алпєєва.

Презентуючи підприємство, директор ТОВ «Елібра» Олег Грипас відзначив, що підприємство спеціалізується на виготовленні виробів з граніту, тож серед актуальних вакансій – шліфувальник каменів, різьбяр по каменю, шліфувальник - полірувальник виробів з каменю, лицювальник-плиточник, підсобний робітник та водій автотранспортних засобів. 
Заробітна плата зазначена від 4,5 тисяч грн, а її збільшення залежатиме вже від кваліфікації робітника, його професійного розвитку та ініціативності.

Потенційних працівників було запрошено для ознайомлення з умовами праці безпосередньо на виробництво.

 

 

Читайте також

Розпочав роботу он-лайн сервіс служби зайнятості для молоді «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Аби допомоги молоді краще зрозуміти себе та зробити свідомий вибір майбутньої професійної діяльності...