AA

Шкільні канікули в інформцентрі ЮУАЕС – творчі та пізнавальні

Період шкільних канікул у інформаційному центрі «Імпульс» ВП «Южно-Українська АЕС» завжди напружений. Та хлопчикам і дівчаткам зі складними долями – особлива увага. Цього разу для вихованців комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» працівники управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) підготували та провели цілий комплекс веселих і пізнавальних заходів.

Двадцять вісім тимчасових мешканців центру в рамках проекту «АЕС відкрита дітям» стали учасниками захоплюючого «Енергоквесту», побували на пристанційних та оглядових майданчиках Южно-Української АЕС, Ташлицької ГАЕС і Олександрівської ГЕС. Для юних творчих особистостей в інформцентрі атомної станції фахівці Центру дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) провели майстер-клас з валяння з овечої шерсті. Результатом роботи стане осіннє панно. «Осіннє листя з шерсті, які діти виготовили власноруч під керівництвом наших партнерів з ЦДЮТ, ми зібрали та оформляємо у тематичну картину. В майбутньому ця колективна робота стане учасницею дитячих творчих конкурсів», - каже режисер сектора роботи з молоддю та школярами УІГЗ Світлана Дідик.   

 

Читайте також

Підписано декларацію про наміри щодо співробітництва в рамках створення Асоціації громад зони спостереження Южно-Української АЕС

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

11 липня підписано декларацію про наміри щодо співробітництва в рамках створення Асоціації гром...