16 липня - День бухгалтера
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...
Res --> 1
Від імені Южноукраїнської громади щиро вітаю Вас з професійним святом!
У цей день ми вшановуємо ваші стійкість, мужність, відвагу та могутній потенціал, який допомагає вам виконувати надважливе завдання: захищати повітряний простір незалежної України.
Українські Повітряні Сили мають давню і славну історію, адже сягають часів Української Народної Республіки, коли у 1917 році було створено перший український Повітряний флот. З відродженням української незалежності було відроджено і національні Повітряні Сили, які захищають спокій наших громадян із 1992 року.
З початку російської збройної агресії у Криму та на Донбасі Повітряні Сили Збройних Сил виконують надзвичайно важливу роботу у збройному протистоянні з супротивником як в повітрі, так і на землі.
Також сьогодні згадуємо екіпажі, які не повернулися з польотних завдань, молимося за військовослужбовців, які загинули на сході України, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України. Пам'ять про них житиме в наших серцях.
Дякую всім військовослужбовцям та цивільним працівникам Повітряних Сил Збройних Сил України за віддану службу народові України. Бажаю Вам міцного здоров’я і довголіття, успішного виконання поставлених завдань, Божої опіки та мирного неба після перемоги над ворогом!
З повагою Секретар міської ради |
Олександр АКУЛЕНКО |
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...
У день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира ми відзначаємо День Хрещенн...
Цьогоріч 7 липня наша держава відзначає два свята: День військ протиповітряної оборони Збро...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з ...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з професійн...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з професійним...
День Конституції Україні відсвяткували сьогодні южноукраїнці на площі біля виконавчого комітету. Уча...
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади! 28 червня в Україні святкують Де...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас зі Святом Прес...