![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/16/news/box3/f8084fa8bd5fceabbc69873910092874.png)
Шановні жителі міста!
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
Res --> 1
В громаді ліквідуються стихійні сміттєзвалища, комунальні підприємства підготувалися до ожеледиці – це та багато іншого обговорювали 08 листопада на засіданні щотижневої наради з питань житлово-комунального господарства територіальної громади.
На нараді під головуванням першого заступника міського голови Олексія Майбороди були присутні заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керівники комунальних підприємств, старости Костянтинівського та Іванівського старостинських округів, начальники управлінь міської ради, інспектор з благоустрою, представники медичних закладів.
Комунальні підприємства провели роботи з підготовки до складних погодних умов (ожеледиця), в достатній кількості завезено посипні матеріали, сіль.
КП СКГ заплановано навесні провести роботи з висадження зелених насаджень (кущі, дерева) на «Алеї слави» на міському кладовищі.
Старости Іванівського та Костянтинівського старостинських округів повідомили про проведення робіт на територіях старостинських округів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ.
Завідувач сектору екології та охорони навколишнього середовища доповнила, що відділом екології, охорони навколишнього середовища та земельних відносин постійно обстежується територія громади на предмет виявлення несанкціонованих сміттєзвалищ. Під керівництвом заступника міського голови Сергія Горностая, була досягнута домовленість з комунальними підприємствами щодо ліквідації сміттєзвалищ за рахунок коштів спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища. Наразі проводяться роботи з прибирання найпроблемніших місць накопичення відходів в Іванівському та Костянтинівському старостинських округах. Робота в цьому напрямку буде продовжуватись і надалі.
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
10 липня у залі засідань виконавчого комітету відбулася нарада за участі міського голови Валерія Ону...
Проєкт договіру про надання послуг з централізованого питного водопостачанн...
У вівторок, 2 липня, у сесійній залі під головуванням міського голови Валерія Онуфрієнка відбулася н...
У зв'язку з ремонтом дороги по пр.Незалежності прохання не паркувати автотранспорт...
Сьогодні товариство «БерезівкаАгроШляхБуд», що виграло тендер на відновлення дорожнього...
1 липня у селищі Костянтинівка розпочався ремонт доріг. Тендер на ліквідацію усідань і проломів прої...
У зв'язку з проведенням ремонтних робіт з 8.00 24.06.2024 до 17.00 15.07.2024...
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на магістральному трубопроводі мережевої води (заміна...
Сьогодні переможець тендеру на виконання ремонту вуличних доріг картами ТОВ «БерезівкаАгроШлях...