Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Робота табору відпочинку «Калинонька» на базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2
AA

Робота табору відпочинку «Калинонька» на базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

У червні 2021 року на  базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 розпочав свою роботу дитячий заклад відпочинку - табір з денним перебуванням «Калинонька». Табір працюватиме з 1-го по 25 червня. Цього року у таборі відпочивають та розважаються 165 дітей у 11 загонах (по 15 учнів).  З них 36 % становлять учні пільгової категорії.

Зранку під супровід веселої музики, учні виконують ранкову зарядку. Потім спілкуються один з одним, відвідують спортивні та музичні заняття, гуртки та виховні заходи.  Також,  відповідно до режиму та плану роботи табору, діти щодня бувають на свіжому повітрі, грають у  рухливі та настільні ігри. Заходи табору відпочинку сплановані з урахуванням міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на адміністративній території міста Южноукраїнська.

У таборі забезпечено триразове харчування: сніданок, обід та полуденок. Середня вартість у день складає 47,50 грн. Ця сума харчування у день розрахована відповідно до натуральних норм для  таборів з денним перебуванням та енергоцінності по калорійності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 р. № 1591. Виконання натуральних норм харчування є обов’язковою вимогою чинних нормативно-правових актів.

09.06.2021 року в закладі розпочала свою роботу планова перевірка Головного управління Держпродспоживслужби України з питань дотримання санітарного та епідеміологічного законодавства.

Відповідно до Постанови №43 головного державного лікаря України  забезпечено дотримання карантинних вимог: дітей розподіллено по загонах не більше 15 осіб, тричі на день здійснюється температурний скринінг для дітей та один раз для персоналу; вихователі та працівники дотримуються маскового режиму, проводиться вологе прибирання та провітрювання приміщень. Усі задіяні приміщення забезпечено дезінфекторами або рідким милом.

11.06.2021 року  табір відпочинку відвідали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горностай С.В. та начальник управління освіти Сінчук Ю.М. , які ознайомилися з умовами перебування та  харчування дітей у закладі. Під час візиту Сергій Валерійович та Юрій Михайлович поспілкувалися з дітьми та працівниками табору, відвідали їдальню під час сніданку. Було відмічено належну підготовку та роботу закладу в умовах сьогодення.  

Роботу табору – відпочинку «Калиноньки» сплановано таким чином, щоб забезпечити потреби та інтереси кожної дитини. Адже саме в дітях продовження роду людського, здійснення мрій і сподівань нашої держави. Тому ми прагнемо, щоб наші діти зростали радісними та здоровими, достойними громадянами рідної України!

 

Читайте також

Шановні містяни!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

У найскладніший для країни час, з метою об'єднання сил та морального духу всіх учасників освітнь...