![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/12/news/box3/cf51b8cbd2dc467f57ce011afb1f8e3e.png)
До уваги ветеранів! Які послуги реабілітації безкоштовно надаються ветеранам та ветеранкам
У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз'яснює ветерана...
Res --> 1
За період функціонування в громаді Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства спеціалісти випрацювали чіткий алгоритм дій для постраждалих від домашнього насильства чи насильства за ознакою статі.
Наразі, у постраждалих осіб є кілька варіантів отримання допомоги. 1. Самостійно звернутися по допомогу до фахівців Денного центру: з людиною працюватимуть фахівці із соціальної роботи Тетяна Таворська та Валерія Копайгора та практичний психолог Лідія Лемещук, надаючи всебічну допомогу у приміщенні денного центру. 2. У разі загрози життю та здоров’ю постраждала особа може бути влаштована до «кризової кімнати». Фахівці нададуть допомогу у вирішенні питань, що постають перед постраждалою чи постраждалим, і йдеться не лише про психологічну допомогу.
Спеціалісти Денного центру працюють над розширенням мережі підтримки для осіб, які вже зазнали домашнього насильства так і для тих, хто страждає від нього, але ще уникає розголосу чи вагається прийняти допомогу. Саме з цією метою до Денного центру були запрошені представники Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства м. Первомайська координатор-психолог Марина Ковалик та соціальний працівник Сніжана Зимня, що працюють за підтримки UNFPA, фонду ООН у галузі народонаселення. Під час зустрічі обговорили можливості партнерської співпраці керуючись принципом - головне аби якомога більше людей, які зазнали насильства, знали, що їм є куди звернутися і де отримати підтримку спеціалістів.
Фахівці даної Мобільної бригади, як партнери Денного центру, можуть надавати соціальні послуги у вихідні дні, що може бути дуже вчасним та корисним для мешканців нашої громади за тел. 0505330709 або 0961415264. Послуги надаються безкоштовно та конфіденційно.
У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз'яснює ветерана...
Для пошуку інформації стосовно послуг за програмою медичних гарантій м...
Е-Карта допоможе ветеранам та ветеранкам, а також членам їхніх сімей та сім’ям загиблих обор...
03 липня в реагування на повідомлення щодо вчинення домашнього насильства фахівцем із соціально...
27 червня фахівцем із соціальної роботи Денного центру соціально-психологічної допомоги особам,...
Онлайн курси програмування та ІТ-професій з гарантією працевлаштування від Mate...
Міністерство соціальної політики України робить все можливе, щоб військовоп...
Організація Об’єднаних Націй з 2015 року започаткувала Міжнародний день боротьби з сексуальним...
Щомісяця в рамках популяризації в громаді послуги патронату над дітьми в приміщенні Южноукраїн...
Фахівці Сервісного офісу у справах ветеранів, який створено у громаді при Южноукраїнському міському...