![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/20/news/box3/16396970c2322778841106737c3247a9.png)
Азартні ігри – це лише розвага
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
Res --> 1
12 жовтня в приміщенні Южноукраїнського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Южноукраїнської міської ради вчетверте пролунав перший дзвоник для студентів факультету комп’ютерної грамотності Університету третього віку комунального закладу „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська”.
Протягом року сивочолі студенти будуть здобувати знання в галузі інформаційних технологій. 20 осіб виявило бажання навчатись. Заняття будуть проходити один раз на тиждень (два уроки) та закінчаться у травні 2017 року.
На святі були присутні заступник директора комунального закладу „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська” Ольга Гурова, соціальний працівник Ірина Ткаченко, викладач інформатики Южноукраїнського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Южноукраїнської міської ради Світлана Поживітько, студенти.
Заступник директора привітала присутніх з початком навчального року, побажала міцного здоров’я, життєвих сил, довголіття, кипучої енергії та прагнення пізнавати невідоме і вчитися новому. У нашому закладі вони отримають необхідні для повноцінного існування в сучасному світі знання, відчують себе потрібними, усвідомлять, що життя продовжується і межі пізнання не існує. А ще “Університет третього віку” дозволить пенсіонерам розкрити у собі ті таланти, які були притиснуті сірими буднями, роботою, клопотами і родинними проблемами.
Вчитися ніколи не пізно, а ще, як говорить народна мудрість: “Ремеслу учитись — старості нема”.
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на інспекторів Служби освітньої безпеки&nbs...