AA

Про роботу ВП «Южно-Українська АЕС» у період з 11 по 20 вересня 2018 року

У період з 11 по 20 вересня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 471 мільйон 994 тисячі кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:

  • АЕС – 466 мільйонів 767 тисяч кіловат-годин;
  • Ташлицькій ГАЕС – 5 мільйонів 221 тисячу кіловат-годин;
  • Олексадрівський ГЕС – 6 тисяч кіловат-годин.

Для отримання такої кількості електроенергії теплова електростанція мала  б спалити 175 тисяч тонн донецького вугілля або 133 мільйони 390 тисяч кубометрів природного газу. Замінивши вуглецеві джерела енергії, ВП ЮУАЕС запобіг викидам у атмосферу вуглекислого газу – 483 тисячі тонн у випадку використання вугілля чи 232 тисячі тонн, якщо теплова станція працювала б на природному газі.

Другий та третій енергоблоки Южно-Української АЕС працювали
в заданому режимі. Перший енергоблок перебував в середньому планово-попереджувальному ремонті.

Перший гідроагрегат Олександрівської ГЕС перебував у плановому ремонті. Другий - знаходився в роботі в залежності від розходу води у річці Південний Буг.

Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали згідно з графіком несення навантажень.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 21 вересня складає 0,09 мкЗв/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-500-107 та телефоном-автовідповідачем (05136)2-29-93, а також на офіційному інтернет-сайті за адресою www.sunpp.mk.ua.

 

 

Читайте також

Підписано декларацію про наміри щодо співробітництва в рамках створення Асоціації громад зони спостереження Южно-Української АЕС

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

11 липня підписано декларацію про наміри щодо співробітництва в рамках створення Асоціації гром...