AA

Про роботу ВП «Южно-Українська АЕС» у період з 01 по 13 серпня 2018 року

У період з 01 по 13 серпня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 548 мільйонів 569 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:

  • АЕС – 540 мільйонів 670 тисяч кіловат-годин;
  • Ташлицькій ГАЕС – 7 мільйонів 252 тисячі кіловат-годин;
  • Олександрівській ГЕС – 647 тисяч кіловат-годин.

Для отримання такої кількості електроенергії теплова електростанція мала  б спалити 204 тисячі тонн донецького вугілля або 155 мільйонів 30 тисяч кубометрів природного газу. Замінивши вуглецеві джерела енергії, ВП ЮУАЕС запобіг викидам у атмосферу вуглекислого газу – 562 тисячі тонн у випадку використання вугілля чи 269 тисяч тонн, якщо теплова станція працювала б на природному газі.

Другий та третій енергоблоки Южно-Української АЕС працювали в заданому режимі. Перший енергоблок перебував в середньому планово-попереджувальному ремонті.

Перший та другий гідроагрегати Олександрівської ГЕС знаходиться в роботі в залежності від розходу води у річці Південний Буг. З 13 серпня перший гідроагрегат було виведено у плановий ремонт.

Перший гідроагрегат Ташлицької ГАЕС до 4 серпня перебував у плановому ремонті. Другий - працював згідно з графіком несення навантажень.

 

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 14 серпня складає 0,09 мкЗв/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

 

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-500-107 та телефоном-автовідповідачем (05136)2-29-93, а також на офіційному інтернет-сайті за адресою www.sunpp.mk.ua.

 

Читайте також

Фахівці Южно-Української АЕС взяли участь у приймально-здавальних випробуваннях обладнання для енергоблока №3

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Фахівці Южно-Української АЕС взяли участь у приймально-здавальних випробуваннях обладнаннях системи...

Персонал ЮУАЕС і рятувальники продемонстрували гарні навички взаємодії під час гасіння УМОВНОЇ пожежі

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Персонал Южно-Української АЕС спільно з особовим складом Южноукраїнського гарнізону Державної служби...