Про роботу ВП «Южно-Українська АЕС» у період з 01 по 10 липня 2018 року

У період з 01 по 10 липня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 447 мільйонів 787  тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:

  • АЕС – 443 мільйони 525 тисяч кіловат-годин;
  • Ташлицькій ГАЕС – 3 мільйони 876 тисяч кіловат-годин;
  • Олександрівській ГЕС – 386 тисяч кіловат-годин.

Для отримання такої кількості електроенергії теплова електростанція мала  б спалити 166 тисяч тонн донецького вугілля або 126 мільйонів 548 тисяч кубометрів природного газу. Замінивши вуглецеві джерела енергії, ВП ЮУАЕС запобіг викидам у атмосферу вуглекислого газу – 458 тисяч тонн у випадку використання вугілля чи 219 тисяч тонн, якщо теплова станція працювала б на природному газі.

Перший та другий енергоблоки Южно-Української АЕС працювали
в заданому режимі. З 07 квітня 2018 року  третій енергоблок перебуває в середньому планово-попереджувальному ремонті.

Перший гідроагрегат Олександрівської  ГЕС знаходиться в роботі,  другий – в резерві.

З 09 липня 2018 року перший та з 20 червня 2018 року другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС знаходяться в плановому ремонті.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 11 липня складає 0,08 мкЗв/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

 

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-500-107 та телефоном-автовідповідачем (05136)2-29-93, а також на офіційному інтернет-сайті за адресою www.sunpp.mk.ua.

 

 

 

 

 

Читайте також

На южно-українському майданчику Громадська рада при Первомайській РДА обговорила освоєння коштів соціально-економічної компенсації ризику населення 30-км зони АЕС

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Южно-Український енергокомплекс відвідала делегація Громадської ради при Первомайській районній держ...

На ЮУАЕС підбили підсумки реалізації проекту з впровадження системи примусового скидання тиску з гермооболонки для енергоблоків №1 і №2

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

На Южно-Українській АЕС підбили підсумки реалізації проекту з впровадження системи примусового скида...