AA

Презентація військової служби за контрактом

Безробітні Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості за допомогою відео-зв’язку долучились до загальнообласного інформаційно-просвітницького  заходу «Військова служба за контрактом: престижність, стабільність, гідний заробіток», що відбувся в Миколаївському ОЦЗ.

Шукачам роботи пропонували вакансії представники 16 військових частин Миколаївської області та Донеччини.

Під час презентації сучасної професії військовослужбовця заступник військового комісара Миколаївського обласного військового комісаріату Олександр Жолудь повідомив, що на сьогоднішній день грошове забезпечення складає від 7300 грн. для рядового складу та від 12200 грн. – для  старшого офіцерського, а з початку 2019 року планується суттєве підвищення. Військовослужбовець має безкоштовне харчове забезпечення у робочі дні, безоплатну медичну допомогу, навчання, відпочинок, додаткові гарантії в забезпечені житлом та інші пільги.

«Миколаївська область є першою в Україні, яка, починаючи з 2016 року, започаткувала щоквартальну традицію проводити на базі Миколаївського обласного центру зайнятості загальнообласні інформаційно-просвітницькі заходи з орієнтації на службу за контрактом. Загалом в таких заходах беруть участь близько тисячі шукачів роботи. Така можливість забезпечується за допомогою відео-зв’язку не лише з кожним центром зайнятості або філією на Миколаївщині, а і з іншими областями України – розповів директор Миколаївського ОЦЗ Дмитро Оборонько. – За результатами проведеної спільної роботи протягом 2016 – 2018 років службою зайнятості Миколаївської області було поінформовано понад 30 тис.осіб щодо проходження військової служби за контрактом, з них 538 осіб уклали контракти на проходження військової служби, у т.ч. 437 учасників АТО».

Також перед присутніми виступили перший заступник голови Миколаївської ОДА В'ячеслав Бонь і віце-мер Миколаєва Юрій Степанець, які наголосили на необхідності зміцнення Збройних Сил України кваліфікованими кадрами.

 

Читайте також

Відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення міста Южноукраїнська

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Днями за ініціативи Южноукраїнської міської філії Миколаївського ОЦЗ відбулося засідання координацій...