![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/21a25fa548b78f806b43009b691b8e24.jpeg)
На ПАЕС визначили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
Res --> 1
Проблеми та перспективи використання на повномасштабних тренажерах (ПМТ) модулів важких аварій на атомних станціях з реакторною установкою ВВЕР і РВПК було розглянуто під час міжнародної робочої зустрічі, яка була організована Всесвітньою асоціацією організацій, що експлуатують АЕС (ВАО АЕС). Захід проходив на болгарській АЕС Козлодуй з 27 червня по 1 липня. У ньому взяли участь 33 експерти з 10 країн: України, Болгарії, Білорусії, Угорщини, Ірану, Росії, Словаччини, Фінляндії та Чехії, в тому числі представники проектних, інжинірингових і конструкторських організацій. У рамках наради южно-український експерт поділився досвідом ЮУАЕС у навчанні персоналу з управління важкими аваріями.
Під час обговорення питань порядку денного міжнародної робочої зустрічі було зазначено про важливість продовження практики обміну досвідом щодо реалізації завдань з управління важкими аваріями, підвищення якості моделювання різного роду аварій, навчання всіх категорій персоналу управляти важкоаварійними процесами.
- Кожен майданчик ділився своїми напрацюваннями, що дозволило сформулювати рекомендований план дій з підвищення готовності персоналу до управління важкими аваріями. Міжнародний досвід буде застосований і на Южно-Українській АЕС. Зокрема, щодо вдосконалення Настанов з управління важкими аваріями енергоблоків, впровадження модулів важких аварій на ПМТ №1 і №3, а також проведення навчання та тренувань у царині важких аварій персоналу блочного щита управління, фахівців групи інженерної підтримки та штабу керівника аварійними роботами на проммайданчику, - коментує підсумки наради заступник начальника навчально-тренувального центру ВП ЮУАЕС Дмитро Шамис.
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників...
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...