![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/21a25fa548b78f806b43009b691b8e24.jpeg)
На ПАЕС визначили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
Res --> 1
На Південноукраїнській АЕС триває акція «Ветеран», що націлена на підтримку людей поважного віку. У 2024 році участь у ній бере 75% персоналу підприємства.
Ця благодійна ініціатива діє у ВП ПАЕС понад десятиліття і забезпечує можливість активної діяльності ветеранської спілки, а також надання допомоги колишнім колегам. Інфляція та війна в країні болюче вдарили по кишені кожного, а особливо – пенсіонерів та інших соціально вразливих верств населення. Стрімко скочили ціни на ліки, харчі, послуги. Енергетики розуміють це, тому і продовжують акцію «Ветеран», щомісяця перераховують зі своєї заробітної плати добровільні внески.
«Якщо порівнювати з минулим роком, то у 2024-му участь в акції взяли на 6% більше людей. Загальна сума внесків зросла з 1886332 грн до 2356896 грн», - зазначила інженерка відділу соціального розвитку ПАЕС Вікторія Селезньова.
Зібрані кошти розподіляються у співвідношенні 70/30 між радою ветеранів Південноукраїнської АЕС і міською організацією ветеранів війни, праці та Збройних Сил м. Южноукраїнськ. Отримані від атомників кошти використовуються для надання благодійної допомоги пенсіонерам у скрутному матеріальному становищі, поховання членів організації або їхніх родичів, підтримки тяжко хворих.
На сьогодні в первинній ветеранській спілці Південноукраїнської АЕС понад дві тисячі шістсот пенсіонерів. Наймолодшому - 36 років, найстаршому - 95. «Чимало наших ветеранів отримують від держави невелику пенсію. Таким людям фінансова підтримка вкрай потрібна, особливо у випадку проблем зі здоров’ям. Зокрема, минулого року розмір матеріальної допомоги у випадку важкого захворювання становив 3 000 гривень. Для тих, у кого невелика пенсія, це суттєва підтримка», - підкреслив очільник голови ради ветеранів ПАЕС Микола Сидоров. У ветеранській організації вдячні колективу атомників за участь у благодійній ініціативі і сподіваються, що на підприємстві і надалі підтримуватимуть традицію дбати про людей поважного віку.
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників...
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...