![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/21a25fa548b78f806b43009b691b8e24.jpeg)
На ПАЕС визначили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
Res --> 1
Колектив Південноукраїнської АЕС передав чергову партію допомоги підрозділу, в якому служить один з працівників підприємства. Це вагомий внесок у боєздатність українських захисників.
Передача відбулась з рук в руки. Лише на кілька днів Сергій приїхав з Часового Яру. Він вже не вперше отримує від колег найнеобхідніші засоби для свого підрозділу: «Я звертався двічі, й обидва рази на підприємстві відразу ж відгукувалися. Наше підприємство допомагає конкретно, задовольняючи ті запити, які ми робимо», - розповів Сергій.
Цього разу він забрав технічні засоби, які підвищать боєздатність військових та рятуватимуть життя захисників. Придбали спорядження для військових в рамках благодійної акції «Допомога захисникам України», яка триває на підприємстві від початку повномасштабного вторгнення. Вартість нинішньої партії становить майже 270 тисяч гривень. Всього ж, для частини, в якій служить Сергій, уже виділено понад мільйон гривень.
Допомогу Сергію вручали колеги по підрозділу. Вони постійно з ним на зв’язку і намагаються надати всю можливу підтримку. В середині свого маленького колективу також проводять збори та закуповують амуніцію, медикаменти, технічні засоби, допомагають з ремонтом машин. Атомники впевнені: благодійна акція, яка триває на Південноукраїнській АЕС – це необхідна справа, яка рятує життя захисників. Зупинятися не можна, лише так країна зможе вистояти в цій війні.
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників...
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...