![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/21a25fa548b78f806b43009b691b8e24.jpeg)
На ПАЕС визначили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
Res --> 1
Набір інструментів від колективу Південноукраїнського енергокомплексу допоможе бійцям 46-ї окремої аеромобільної бригади швидше ставити на колеса та гусениці військову техніку. Придбали обладнання у рамках благодійної акції «Допомога захисникам України». А передати його військовим довірили працівницям управління інформації та громадських зв’язків філії «ВП ПАЕС».
Представникам 46-ї окремої аеромобільної бригади вручили валізи-візки для інструментів, ударні гайковерти, електронний тестер для діагностики форсунок, мультиметр, гідравлічний прес, компресор, набір засобів для ручного розширення труб та супутникову систему Starlink. Усі пристрої обійшлися у суму понад 124 тисячі гривень. Крім технічних засобів, військовим передали одяг та взуття.
Армійці служать у спеціалізованому ремонтному батальйоні на Донеччині. Кажуть, що без їхньої допомоги не обходиться жодне бойове завдання із залученням техніки.
«Кожен день у нас напружений. Автомобілів, що потребують відновлення, вистачає. Ремонтувати доводиться як старі машини, так і нові, іноземні. Техніку, яку врятувати не вдається, ми використовуємо як «донорів» для інших машин та механізмів», - пояснює військовий з позивним «Француз».
«Ми не скаржимося на забезпечення. Отримуємо нові машини, також є у нас і трофейні екземпляри. Хоча іноді й самі купуємо запчастини, та навіть цілі автомобілі. Це війна, і інтенсивність бойових дій зростає, тому нам постійно потрібні інструменти та техніка», - розповідає військовий з позивним «Сідой».
Завдання спеціалізованих ремонтних бригад - максимально швидко відновити робочий стан військової техніки. Нерідко її ремонтують в польових умовах, виїжджають безпосередньо в район дислокації підрозділів. Тож військові з задоволенням пакували у свій старенький бус (придбаний, до речі, за власні кошти) валізи-візки для інструментів та інше приладдя, закуплене атомниками. Воно полегшить їхню роботу, зробить більш ефективною та допоможе швидше повернути в стрій таку необхідну на війні техніку.
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників...
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...