Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Постійно «прокачуємо» себе аби бути продуктивними для жителів нашої громади
AA

Постійно «прокачуємо» себе аби бути продуктивними для жителів нашої громади

Для того, щоб ближче показати вам атмосферу на тренінгах з підвищення кваліфікації фахівців Денного центру соціально-психологічної допомоги додаємо фото з останнього тренінгу, який проходив в м. Одеса з 18-21 квітня. Цей тренінг організовано в межах програми UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення.

Тема тренінгу «Особливості психологічного консультування та супроводу осіб, які постраждали від ГЗН: кризове консультування, основи психологічного супроводу, моделі роботи з оточенням». То було фундаментальне динамічне професійне навчання, яке пройшло на високому рівні. Чотириденний тренінг був змістовний, було досить вдале поєднання наукової та практичної частини, що дало змогу вже сьогодні використовувати набуті уміння у своїй професійній діяльності.

 

Читайте також

Чи має право дружина загиблого Захисника України на позачергове забезпечення житловою площею або компенсацію за самостійно придбане житло після отримання ОГД 15 млн грн?

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

«Чи має право дружина загиблого Захисника України на позачергове забезпечення житлов...

З Днем Матері!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

12 травня в Україні  відзначають одне з найзворушливіших свят – ДЕНЬ МАТЕРІ.  Це...

Екологічна акція

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

  02 травня 2024 року колектив Южноукраїнського міського центру соціальних служб долучи...