Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Перспективи розвитку підприємства КП «Критий ринок»
AA

Перспективи розвитку підприємства КП «Критий ринок»

Зміни в роботі комунальних підприємств громади завжди активно обговорюються мешканцями, які приймають активну участь у житті громади. Дуже багато запитань виникає по роботі КП «Критий ринок».Тому за роз’ясненнями та інформацією щодо перспектив розвитку підприємства ми звернулись до керівника комунального підприємства Іллі Басараба.

- Ситуація, яка склалася на КП «Критий ринок м. Южноукраїнська» передбачувана. На території ринку розміщені 56 павільйонів, які побудовані без дозвільних документів, не мають договірних відносин з ринком та не сплачують орендну плату роками. Тому звернення деяких підприємців, які разом з іншими з 2017 року не платять орендну плату ринку, категорично відмовляються укладати відповідні договори та поводять себе агресивно, особисто для мене, зрозуміла. Такими діями за ці роки підприємство доведено майже до банкрутства. Бюджет міста на рік не доотримував сотні тисяч гривень.

В зв’язку з виявленням збитковості "Критого ринку" майже на 900 тис. грн в рік, маємо намір кардинально змінити концепцію ринку. Для того, щоб ринок був прибутковим та виглядав сучасно, буде здійснений поточний ремонт частини ринку, який буде обладнаний холодильними вітринами, електричними вагами, кондиціонерами та всім необхідним, відповідно до санітарних норм, і тільки тоді будуть переведені підприємці, які здійснюють торгівлю м'ясо - молочною продукцією.

З метою уникнення збитковості, основне приміщення «Критого ринку» планується передати в оренду одній з великих торгівельних мереж по відповідній процедурі аукціону. Попередні перемовини щодо потенційної передачі проводились з представниками  «Епіцентру», «33 кв» , Нова пошта», « АТБ»,  «Сільпо». Пропозицію щодо оренди буде виставлено на електронну систему публічних закупівель  «Prozzoro»

Підприємцям ринку, які уклали договори оренди торгових місць та приміщень з адміністрацією ринку, будуть побудовані та надані нові павільйони, іншим буде запропоновано звільнити земельну ділянку ринку, не визнані споруди будуть демонтовані, як застарілі та безхазяйні.

З початку 2024 року адміністрацією КП «Критий ринок» здійснено вже ряд заходів по впорядкуванню неналежного ведення документації ринку, в тому числі і у веденні господарської діяльності  а саме;

- Колективний договір підприємства.

 - Статут КП «Критий ринок.

- Призупинено 14 договорів, які суперечать чинному законодавству та нанесли б збитки підприємству та направлено матеріали до поліції.

- Оновлені договори оренди приміщень та торгових місць.

- Внесені доповнення до програми капітального будівництва об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної інфраструктури Южноукраїнської міської територіальної громади до 2025 року.

- На сесії Южноукраїнської міської ради презентовано план капітального ремонту та розбудови КП «Критий ринок»

- Підготовлено розрахунки та представлені на сесію міської ради відповідні обрахування на виділення 2.6.млн. грн на здійснення вищезазначеного ремонту, та виділення 106 тис. грн на демонтаж 8 павільйонів, які самовільно побудовані під навісом ринку. Одне з головних з пріоритетів для мене - це збереження трудового колективу ринку та створення конкурентоздатного підприємства. І в нас це, завдяки спільним зусиллям та підтримки місцевої влади, депутатського корпусу,  вдається. На сьогодні, порівняно з аналогічним періодом  2023 року,  на 42% збільшений прибуток ринку.

- Було здійснено державну реєстрацію права постійного користування земельною ділянкою загальною площею 3,1684 га, відповідно до рішення міської ради від 29.02.2024 р.№1651 «Про передачу у постійне користування комунальному підприємству «Критий ринок м. Южноукраїнська» земельної ділянки комунальної власності за адресою: вулиця Європейська, будинок 19-Б.

- Замовлено технічний паспорт БТІ.

- Готується для представлення депутатам міської ради концепцію розвитку КП «Критий ринок» м. Южноукраїнська до 2025 року.

Планів щодо розвитку комунального підприємства багато і сподіваюсь що ми спільно зможемо досягти позитивних змін

Я розумію, що завжди є незадоволені змінами, але я завжди відкритий до конструктивного діалогу і всі мої дії направлено на максимальне врегулювання спірних питань.

Читайте також

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ МІСТА!

Управління житлово-комунального господарства Южноукраїнської міської ради

  У поминальний день 12.05.2024 буде здійснюватися рух автобусів з міста до міського кладови...

До відома жителів міста!

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

У зв’язку з проведенням робіт по врізці засувки на с/ш №3 24.04.24 р. із 7.00 год. до 17.00 го...

Оголошення

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

У зв’язку з ремонтними роботами буде відсутнє гаряче водопостачання у житлових будинках за...

Шановні жителі міста!

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

У зв’язку з ремонтними роботами буде відсутнє гаряче водопостачання у житлових будинках за...