![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/20/news/box3/16396970c2322778841106737c3247a9.png)
Азартні ігри – це лише розвага
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
Res --> 1
Минулого тижня депутати Южноукраїнської міської ради разом із заступником міського голови Марією Дроздовою та начальником управління соціального захисту населення Ельвірою Гехад здійснили об’їзд Пунктів Незламності. Депутати перевірили готовність до тривалого відключення світла шести пунктів – чотирьох в місті та двох в старостинських округах. За результатами виявлених недоліків 19 жовтня під головуванням заступника міського голови Марії Дроздової у залі засідань виконавчого комітету була проведена нарада з питання роботи Пунктів Незламності в осінньо-зимовий період.
В нараді взяли участь начальники відповідних управлінь і відділів та старости громади. Головуюча акцентувала увагу на необхідності доведення інформації до жителів міста про розміщення Пунктів Незламності на території громади, підключення генераторів та Інтернету, забезпечення чергування відповідальних осіб, обговорили питання щодо централізованого поповнення матеріального резерву в найкоротші терміни. Обговорили також проблеми та шляхи їх вирішення.
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на інспекторів Служби освітньої безпеки&nbs...