![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/20/news/box3/16396970c2322778841106737c3247a9.png)
Азартні ігри – це лише розвага
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
Res --> 1
Перелік пільг та допомог для ветеранів війни, військовослужбовців
за рахунок коштів бюджету Южноукраїнської міської громади
1. Надання одноразової матеріальної допомоги на лікування, оздоровлення в санаторно-курортних закладах ветеранам війни та військовослужбовцям, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. http://yu.mk.ua/akts/show/22778
2.Надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям (призвані за мобілізацією або проходять службу за контрактом). http://yu.mk.ua/akts/show/22777
3. Надання оздоровчо-реабілітаційних послуг ветеранам війни, військовослужбовцям, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та відшкодування витрат за них надавачам послуг (в оздоровчо - реабілітаційному комплексі «Іскра»). http://yu.mk.ua/akts/show/22778
4. Надання одноразової матеріальної допомоги до Дня Захисника і Захисниць України – учасникам бойових дій та інвалідам війни. http://yu.mk.ua/akts/show/22657
5. Надання безоплатної послуги у відділенні КЗ «ТЦСО» з лікувальної фізкультури (ЛФК) військовослужбовцям, які відновлюються після поранення та зареєстровані на території Южноукраїнської міської територіальної громади (за направленням лікаря).
6. Часткове відшкодування витрат ветеранам війни на лікарські засоби при амбулаторному лікуванні за рецептами лікарів, які надаються безкоштовно або на пільгових умовах в сумі 323 грн. на місяць на одну особу.
7. Пільги у розмірі 100% плати за харчування в закладах дошкільної освіти та вартості одноразового сніданку у закладі загальної середньої освіти, виходячи із фінансових можливостей бюджету громади дітям, батьки або один із батьків, яких є або були учасниками бойових дій (УБД).
8. Першочергове охоплення дітей ветеранів війни до участі у позакласній та гуртковій роботі освітніх закладів.
9. Навчання дітей учасників бойових дій в комунальному закладі «Южноукраїнська мистецька школа» на безкоштовній основі.
10. Супровід з метою забезпечення необхідними соціальними послугами учасників АТО, ООС та учасників російсько – української війни після повернення з урахуванням їх потреб та згоди.
11. Надання первинних юридичних консультацій ветеранам війни та членам їх сімей, у форматі доступному для сприйняття (он-лайн, оф-лайн).
12. Надання первинних психологічних консультацій ветеранам війни, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України після повернення з урахуванням їх потреб.
13. Надання психологічного консультування членів сімей ветеранів війни з метою сприяння психологічній підтримці з боку родичів, у формі доступній для сприйняття (он-лайн, оф-лайн) в тому числі із залученням коучів/військових психологів.
14. Надання учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей грантів на створення або розвиток власного бізнесу.
15. Працевлаштування ветеранів війни з першочерговою організацією для них професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.
За додатковою інформацією звертайтеся
до управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради
за адресою: б-р Квітковий буд. 4, кабінет №6, №7,
телефон 5-44-66, тел: 098-893-72-70.
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на інспекторів Служби освітньої безпеки&nbs...