![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/21a25fa548b78f806b43009b691b8e24.jpeg)
На ПАЕС визначили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
Res --> 1
Працівники Південноукраїнської АЕС передали мотопіхотинцям монокуляри нічного бачення, безкаркасні медичні ноші, модеми Starlink та квадрокоптер. Ці пристрої та речі допоможуть бійцям ефективніше протистояти рашистам на Харківщині.
П’ять монокулярів нічного бачення, стільки ж безкаркасних медичних нош, два 3G модеми Starlink та квадрокоптер Mavic 3. Солідний набір загальною вартістю понад сімсот тисяч гривень члени Організації молоді ПАЕС вручили мотопіхотинцям. «Я сподіваюся, що ця допомога стане вам у пригоді, а ми й надалі будемо вас підтримувати», – сказав лідер молодіжного руху ПАЕС Євген Мітченко.
Також атомники підготували військовим приємний бонус: маскувальні костюми для розвідників і снайперів, взуття та гумові рукавички для бойових медиків. Продукція якісна, виготовлена європейськими виробниками. Її на безоплатній основі надіслали постачальники, які співпрацюють з ПАЕС у рамках благодійної акції «Допомога захисникам України». Мотопіхотинці до працівників Південноукраїнського енергокомплексу звертаються вже втретє. Раніше колектив атомної станції забезпечив цих військовослужбовців дроном і генераторами. «Кожного разу потреби лише зростають, бо квадрокоптери і тепловізори – це витратний матеріал. Старлінки нам потрібні для зв’язку», – пояснив отримувач допомоги.
Зараз бійці воюють на Куп’янському напрямку. Кажуть, там дуже гаряче, тому суттєва підтримка з боку енергетиків не лише спрощує роботу, а й посилює бойовий дух їхнього підрозділу.
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників...
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...