![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/16/news/box3/f8084fa8bd5fceabbc69873910092874.png)
Шановні жителі міста!
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
Res --> 1
Беручи до уваги численні звернення мешканців та гостей громади, розуміючи, що в нашій громаді дуже багато сімей з дітьми, які в літній період знаходять єдине місце відпочинку та оздоровлення на міському пляжі річки Південний Буг 5 жовтня секретар міської ради Олександр Акуленко разом з першим заступником міського голови Олексієм Майбородою, заступником міського голови Марією Дроздовою та керівником КП ЖЕО Олександром Миронюком оглянули територію міського пляжу.
Наразі стан міського пляжу не може задовольнити всіх потреб мешканців громади, яка збільшується постійно за рахунок осіб, які знайшли прихисток в нашій громаді.
Після закінчення повномасштабного військового вторгнення та нашої Перемоги до наступного пляжного сезону планується обладнати додатковими зонами відпочинку міський пляж, а саме: бесідки, зручні лавки, дитячі та спортивні майданчики та інші малі архітектурні форми.
Облаштування нових зон відпочинку буде виконувати комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання». Наразі розпочалися роботи з виготовлення бесідок та інших малих архітектурних форм.
Нагадуємо, що розпорядженням міського голови від 27.09.2022 №255 визначено з 1 жовтня територію міського пляжу на річці Південний Буг місцем відпочинку громадян, у тому числі аматорського і спортивного рибальства в осінній період 2022 року та встановлено режим роботи міського пляжу в умовах правового режиму воєнного стану - у світлу пору доби. Заборонено аматорський і спортивний вилов риби з човнів в акваторії міського пляжу.
Порядок та графік роботи міського пляжу в зимовий період може бути змінено в зв’язку з оперативною обстановкою при функціонуванні Южноукраїнської міської територіальної громади в умовах правового режиму воєнного стану.
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
10 липня у залі засідань виконавчого комітету відбулася нарада за участі міського голови Валерія Ону...
Проєкт договіру про надання послуг з централізованого питного водопостачанн...
У вівторок, 2 липня, у сесійній залі під головуванням міського голови Валерія Онуфрієнка відбулася н...
У зв'язку з ремонтом дороги по пр.Незалежності прохання не паркувати автотранспорт...
Сьогодні товариство «БерезівкаАгроШляхБуд», що виграло тендер на відновлення дорожнього...
1 липня у селищі Костянтинівка розпочався ремонт доріг. Тендер на ліквідацію усідань і проломів прої...
У зв'язку з проведенням ремонтних робіт з 8.00 24.06.2024 до 17.00 15.07.2024...
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на магістральному трубопроводі мережевої води (заміна...
Сьогодні переможець тендеру на виконання ремонту вуличних доріг картами ТОВ «БерезівкаАгроШлях...