![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/23/news/box3/6e21fa744c6da9fe1835c79e6869d1cb.jpeg)
Вернісаж улюблених книжкових героїв «Прочитав-намалював»
23 липня міська бібліотека для дітей зібрала активних читайликів. Дітлахи малювали своїх улюблених к...
Res --> 1
Традиційно в кінці січня Україна вшановує пам`ять юних захисників Української Народної Республіки, які власною кров`ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху, бо саме 29 січня 1918 року в історії України з’явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров’ю, назва якої – Крути. Саме в цей день відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу та незалежність.
З нагоди цієї дати міська бібліотека для дітей організувала для своїх користувачів історичний екскурс «Навіки молоді – герої Крут». Бібліотекарі познайомили дітей з однією із трагічних сторінок історії України, розповіли про студентів, щедрий і ніжний цвіт молоді Української держави, які заради незалежності України віддали свої життя, а також запропонували відео-перегляд документального фільму «Бій під Крутами».
23 липня міська бібліотека для дітей зібрала активних читайликів. Дітлахи малювали своїх улюблених к...
До відзначення Дня Конституції України КЗ «Міська бібліотека для дітей» запросила своїх...
3 червня у КЗ «Міська бібліотека для дітей» пройшов захід до Дня захисту дітей та Дня вш...
18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Цього дня українці вшану...
П’ятнадцятого травня в міській бібліотеці для дітей відбувся захід літературна світлиця «...
9 травня відзначається День Європи. Україна є частинкою Європи. З нагоди цієї дати до дитячої &nb...