![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/15/news/box3/80f4542888ed116608bf893b092510f6.jpeg)
Афіша заходу в дитячій бібліотеці
Res --> 1
Традиційно в кінці січня Україна вшановує пам`ять юних захисників Української Народної Республіки, які власною кров`ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху, бо саме 29 січня 1918 року в історії України з’явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров’ю, назва якої – Крути. Саме в цей день відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу та незалежність.
З нагоди цієї дати міська бібліотека для дітей організувала для своїх користувачів історичний екскурс «Навіки молоді – герої Крут». Бібліотекарі познайомили дітей з однією із трагічних сторінок історії України, розповіли про студентів, щедрий і ніжний цвіт молоді Української держави, які заради незалежності України віддали свої життя, а також запропонували відео-перегляд документального фільму «Бій під Крутами».
До відзначення Дня Конституції України КЗ «Міська бібліотека для дітей» запросила своїх...
3 червня у КЗ «Міська бібліотека для дітей» пройшов захід до Дня захисту дітей та Дня вш...
18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Цього дня українці вшану...
П’ятнадцятого травня в міській бібліотеці для дітей відбувся захід літературна світлиця «...
9 травня відзначається День Європи. Україна є частинкою Європи. З нагоди цієї дати до дитячої &nb...