На ПАЕС визначили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
Res --> 1
З 4 по 6 липня на Южно-Українській АЕС працює місія технічної підтримки ВАО АЕС (Всесвітня асоціація організацій, що експлуатують атомні електростанції). Вона присвячена темі «Підвищення ефективності адміністративного контролю та управління виробничою діяльністю з боку керівників різного рівня». У складі міжнародної команди під керівництвом радника регіонального центру ВАО АЕС Льва Зав’ялова експерти з АЕС Козлодуй (Болгарія) Ніколай Казаков і з АЕС Бушер (Іран) Хамід Валіхані.
Місію технічної підтримки ВАО АЕС запрошено на южно-український майданчик за результатами партнерської перевірки, яка пройшла в листопаді 2014 року. У процесі роботи експерти проаналізують інформацію южно-українських фахівців, проведуть інтерв'ю з персоналом станції, поділяться досвідом у царині підвищення ефективності адміністративного контролю та управління виробничою діяльністю, а також нададуть рекомендації з удосконалення процесів за обговорюваною темою.
«Основне завдання нашої місії, на якому буде сфокусовано роботу експертів, - це навчання керівників, надання підтримки, передача інформації, позитивних моментів і практик, - сказав у вступному слові керівник міжнародної команди Лев Зав’ялов. - Рекомендації, внесені до підсумкового звіту за результатами нашої роботи, міститимуть пропозиції з поліпшення. Через рік ми сподіваємося отримати від ЮУАЕС оцінку їхньої ефективності за результатами реалізації коригуючих заходів, розроблених атомною станцією на основі висновків експертів».
Проведення місій технічної підтримки є однією з ефективних програм ВАО АЕС. Вона сприяє підвищенню безпеки та надійності експлуатації атомних електростанцій всього світу. Місії технічної підтримки ВАО АЕС є добровільними і виконуються за заявками атомних станцій. Звіти за результатами місій носять рекомендаційний характер.
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників...
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...