AA

На Южно-Українській АЕС 11 вересня відбудеться перевірка системи оповіщення

На проммайданчику Южно-Української АЕС 11 вересня відбудеться чергова планова перевірка обладнання системи оповіщення з вмиканням сирен. Відповідно до спеціально розробленої програми персонал цеху диспетчерського та технологічного управління проводить такі перевірки щомісяця. Їх основна мета – визначення працездатності системи оповіщення.

Станом на 9 вересня в роботі перебувають другий енергоблок Южно-Української АЕС та агрегат №1 Ташлицької ГАЕС (працює за диспетчерським графіком об’єднаної енергетичної системи України). На першому і третьому блоках ЮУАЕС і агрегаті №2 ТГАЕС, а також першому і другому агрегатах Олександрівської  ГЕС тривають щорічні планові ремонти.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном «гарячої лінії» 0-800-500-107 (дзвінки безкоштовні), або на веб-сайті підприємства www.sunpp.mk.ua.

Читайте також

Підтримка у робочому стані системи кулькового очищення трубок конденсатора на енергоблоці № 1 Южно-Української АЕС – одна з запланованих ремонтних робіт

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Енергоблок № 1 Южно-Української АЕС 29 серпня було виведено у планово-попереджувальний ремонт, який...

У зоні спостереження ЮУАЕС пройдуть громадські слухання з питань обґрунтування безпеки продовження строку експлуатації енергоблока №3

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Органи місцевого самоврядування зони спостереження Южно-Української АЕС, керуючись Законодавств...