![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/21a25fa548b78f806b43009b691b8e24.jpeg)
На ПАЕС визначили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
Res --> 1
На Південноукраїнській АЕС стартували щорічні конкурси професійної майстерності серед молодих працівників підприємства. Цього року змагатимуться представники восьми спеціальностей. Цех з ремонту вантажнопідйомних механізмів і загальностанційних систем (ЦРВПМіЗС) став першим. 21 серпня його представники змагались за звання кращого машиніста крана. Серед чотирьох учасників кращою за професією визнано Марину Думу. Вона братиме участь у галузевому змаганні. Конкурс професійної майстерності серед молодих працівників ДП «НАЕК «Енергоатом» проходитиме з 25 по 28 жовтня на Рівненській АЕС.
На першому етапі конкурсантам потрібно було відповісти на тестові питання щодо охорони праці, пожежної безпеки та специфіки професії.
«Робота машиніста крана дуже відповідальна і вимагає значної уваги до деталей. На нашому підприємстві на таких посадах, зазвичай, працюють жінки. Вони уважніші та обережніші ніж чоловіки. Сьогодні на конкурсі ми побачили хороший рівень підготовки молодих фахівців, але нам ще є над чим працювати», - пояснив інструктор навчально-тренувального центру ПАЕС Володимир Самойленко.
Завдання практичного етапу для конкурсантів було не нове, з ним вони стикаються щодня у перебігу виконання своїх професійних обов’язків. Зокрема, перемістити вантаж за вказаним маршрутом, дотримуючись відповідних умов безпеки. Під час оцінювання роботи конкурсна комісія враховувала послідовність, правильність і час виконання операцій.
«Під час виконання практичної частини конкурсу було невелике хвилювання, коли разом з комісією потрібно було оглянути кран, пояснювати й розповідати про кожен свій крок. Опинившись у кабіні, я відчула себе більш впевнено, бо щодня працюю на цій техніці та добре її знаю», - розповіла переможниця.
Марина Дума в загальному підсумку теоретичного та практичного етапів найкраще впоралась із завданням. Вона лише три роки працює на підприємстві, але вже встигла проявити себе в минулорічному конкурсі наукових доповідей і волонтерстві. Друге місце посів Віталій Григорусь, третє – Богдан Котляров.
Конкурс професійної майстерності серед працівників Компанії - це своєрідна перевірка кваліфікаційного рівня, вмінь і знань молодих фахівців. Вони надають досвіду учасникам та стимулюють до глибшого «занурення» в професію, обміну досвідом і передовими практиками. Крім того, призери мають матеріальний зиск у вигляді премій. Переможці за кожною з професій у конкурсі ДП «НАЕК «Енергоатом» отримують гарантоване підвищення розряду чи посади. Завдяки таким щорічним заходам у Компанії формується осередок молодих, перспективних, зацікавлених у професійному рості фахівців, націлених на розвиток атомної енергетики України.
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників...
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...