Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | На ПАЕС розпочинається повірка обладнання автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки
AA

На ПАЕС розпочинається повірка обладнання автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки

8 серпня у ВП «Південноукраїнська АЕС» розпочнуться роботи зі щорічної планової повірки* блоків детектування гамма-випромінювання автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО), що встановлені на проммайданчику та в населених пунктах 30-кілометрової зони спостереження АЕС.

Перевірку проведе ДП «Київський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації». Для її виконання блоки детектування демонтують і доставляють на атомну станцію.

Процес повірки розрахований на 1 місяць і виконується поетапно. Це дозволяє продовжувати безперервне спостереження за станом радіаційної обстановки на промисловому майданчику ВП ПАЕС і в зоні спостереження атомної станції в період повірки.

Першим етапом повірки стане підтвердження придатності до подальшої експлуатації блоків детектування, встановлених у місті Южноукраїнськ (СК «Олімп»), селищах  Олександрівка, Костянтинівка, селах Новоселівка, Акмечетські ставки, Кузнецове, Іванівка, Бузьке.

Після проведення повірки блоки детектування повернуть на штатні місця, про що буде повідомлено додатково.

 

* Повірка - обов'язкова процедура, яка проводиться з метою підтвердження достовірності виконуваних вимірювань.

Читайте також

Повідомлення про розгляд проєкту інвестиційної програми філії ВП «Південноукраїнська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» у сфері теплопостачання на період з 01.10.2024 по 30.09.2027

ВП «Південноукраїнська АЕС»

ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...