![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/21a25fa548b78f806b43009b691b8e24.jpeg)
На ПАЕС визначили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
Res --> 1
26 березня на Південноукраїнській АЕС пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Національної гвардії України. Вітали бійців військової частини 3044, які відповідають за охорону та оборону підприємства.
З початком повномасштабного вторгнення росії до України роботи у підрозділу побільшало. Окрім захисту Південноукраїнської АЕС, військовослужбовці взяли під свій контроль Ташлицьку ГАЕС та Олександрівську ГЕС. Також почали здійснювати протиповітряну оборону енергокомплексу, мобільні вогневі групи залучаються у разі загрози шахедів. Для надійної оборони об'єкта збільшено штат військової частини 3044, окрім контрактників, тепер до неї входять ще й мобілізовані захисники.
Командир підрозділу Олег Худолій привітав бійців зі святом, подякував їм за якісну службу і відповідальне ставлення до своїх обов'язків: «Ми продовжуємо обороняти наш об’єкт, обсяги завдань зросли, додалась функція оборони неба, раніше не притаманна нашому підрозділу. Проте ми підійшли до цього з розумінням, повагою і честю. Виконуємо всі службові завдання, покладені на нас».
Олег Худолій також зазначив, що починаючи з 2014 року підрозділ допомагає Збройним Силам України тиснути ворога. На фронт регулярно направляють бойові групи. Хоробрі та безстрашні нацгвардійці готові стояти за Перемогу до кінця. На жаль, з початку повномасштабного вторгнення троє військових частини 3044 склали голову за те, щоб не дати ворогу захопити українські території.
Заступник генерального директора Південноукраїнської АЕС з фізичного захисту та режиму Дмитро Башкін підкреслив, що саме нацгвардійці стали першими, хто дав відсіч агресору під час нападу на Україну.
З нагоди 10-річного ювілею Національної гвардії України та за сумлінне виконання службових обов’язків, самовідданість і мужність більш як 40 бійців були відзначені почесними грамотами генерального директора Південноукраїнської АЕС, обласної військової адміністрації, Вознесенської районної військової адміністрації, Южноукраїнської міської ради, Південного Одеського територіального управління НГУ та командувача оперативного угрупування військ “Таврія”.
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників...
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...