![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/20/news/box3/16396970c2322778841106737c3247a9.png)
Азартні ігри – це лише розвага
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
Res --> 1
З метою привернення уваги до проблем людей з особливими потребами, захисту їх прав та благополуччя, у 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів.
Головним пріоритетом діяльності влади є поліпшення рівня життя та активізація участі осіб з обмеженими фізичними можливостями у політичному, соціальному, економічному та культурному житті суспільства.
2 грудня у відділенні соціальної реабілітації дітей-інвалідів комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» було відзначено Міжнародний день інвалідів.
На святі були присутні начальник управління захисту населення охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Неля Кучеренко, директор територіального центру Олена Богачова, головний спеціаліст відділу інвалідних питань Світлана Чабанова, батьки малят та інші гості.
Артисти центру дитячої та юнацької творчості підготували виставу для вихованців відділення, а святковий торт від ВП „ЮУАЕС” став чудовим подарунком для малят.
Вихованці відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів брали активну участь у концертній програмі: вони співали зі своїми наставниками, танцювали і читали вірші. Настрій у всіх присутніх був чудовий. Адже так щиро і відкрито радіти гостям, виставі, смачному подарункові можуть тільки діти з особливими потребами.
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на інспекторів Служби освітньої безпеки&nbs...