AA

Миколаївським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області спільно з закладами охорони здоров`я міста проводиться робота, направлена на зниження рівня захворюваності

Миколаївським міським відділенням Фонду соціального страхування України в Миколаївській області у тісній співпраці з лікувальними закладами міста Миколаєва та комісіями із страхування у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності  проводиться постійна робота з питання зниження рівня захворюваності застрахованих осіб, недопущення неправомірної видачі листків непрацездатності. Особлива увага приділяється роботі комісій із страхування з часто та довгохворіючими працівниками.

Начальником Відділення проводилися зустрічі з головними лікарями комунальних некомерційних підприємств Миколаївської міської ради центрами первинної медико-санітарної допомоги (далі – ЦПСМД). Начальником відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності з зазначеного питання проведено зустріч з заступниками головних лікарів по експертизі тимчасової непрацездатності ЦПСМД.

У 2019 році Відділенням було підготовлено та направлено страхувальникам листи про активізацію роботи комісій по соціальному страхуванню щодо зменшення рівня захворюваності працівників, проведено семінар-навчання для голів комісій із соціального страхування.

Результатом спільної роботи, яка проводиться Відділенням, лікувальними закладами міста Миколаєва, комісіями із страхування у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності підприємств, установ, організацій (далі – комісія по соціальному страхуванню), є  зниження кількості виданих застрахованим особам листків непрацездатності та оплачених за рахунок коштів Фонду соціального страхування днів тимчасової непрацездатності.

Так, кількість виданих листків непрацездатності усіма лікувальними закладами, які є страхувальниками Відділення, у II кварталі 2019 року у порівнянні з  I кварталом 2019 року  зменшилась  майже на 6 тис. (з 20662 до 14736 відповідно).

На даний час стійке зниження кількості виданих листків непрацездатності  спостерігається по всім ЦПСМД. Як приклад, кількість виданих листків непрацездатності КНП ММР центром первинної медико-соціальної допомоги  №2 зменшилась з 1044 у січні 2019 року до 286 у червні 2019 року.

Читайте також

В інструкцію з охорони праці роботодавці повинні внести зміни у зв'язку з пандемією корона вірусу

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

Особливості та порядок внесення змін до актів підприємства з безпеки праці та здоров’я праці...

Інформація для страхувальників Южноукраїнського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області

Южноукраїнський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану

Южноукраїнське міське відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхув...

Проведення перевірки знань з питань охорони праці в умовах карантину дистанційно

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

У зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню...

Южноукраїнське міське відділення управління ВД Фонду соціального страхування України в Миколаївській області звертається

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

У зв’язку  із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року «...

Особливості організації медичних професійних оглядів певних категорій осіб

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

З метою координації роботи щодо організації та проведення медичних професійних оглядів певних катего...

Що можна вважати виробничим травматизмом і професійними захворюваннями: термінологія

Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

Виробничий травматизм — це явище, що характеризується сукупністю виробничих травм і нещас...