AA

Миколаївська обласна служба зайнятості відзначила успішних жінок регіону

11 березня Миколаївська обласна служба зайнятості відзначила своїх ділових партнерок, успішних жінок регіону на діловій платформі «Womаn&Work», яка відбулася в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі за участю голови обласної ради Вікторії Москаленко, Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, депутатів Миколаївської міської ради та  соціальних партнерів.

Мета заходу – привернення уваги суспільства до питань забезпечення гендерної рівності на ринку праці, створення і збереження робочих місць, офіційного декларування трудових відносин та відображення прикладів ефективного партнерства зі службою зайнятості, а також спонукання жінок до самореалізації у професійній діяльності, побудови кар’єри, в тому числі шляхом відкриття власної справи.

Серед нагороджених жінок –  директор Комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія» ЛЮБОВ ЛЕВИЦЬКА.

За тривалу та плідну співпрацю закладу з Южноукраїнською міською філією Миколаївського ОЦЗ Любов Анатоліївна відзначена в номінації «Надійна партнерка Миколаївської обласної служби зайнятості».

«Жіноча самореалізація вже стала стійким трендом практично у всіх сферах діяльності, тепер жінка – це повноцінний гравець на ринку праці і в бізнесі. Перші весняні тижні у своїй роботі ми присвятили жіночій темі і провели своєрідний марафон професійного жіночого успіху. По всій області проходили презентації підприємств, які створили жінки, майстер-класи майстринь своєї справи, екскурсії на виробництво, де керують жінки, семінари для жінок, які бажають побудувати кар’єру, в тому числі через власний бізнес», – зазначив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

 

 

 

Читайте також

Оголошення про тимчасовий порядок роботи Южноукраїнської міської  філії Миколаївського ОЦЗ на період карантину

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Під час введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров&rsquo...

Формулою професійного успіху ділилась керівник державної виконавчої служби Яна Макуха

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

В рамках проведення на місцевому рівні  І етапу інформаційно-мотиваційного заходу «Ділова...

Відбувся семінар для роботодавців «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам»

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

З метою неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин Южноукраїнськ...