Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Ми пишаємося нашими юними спортсменами та тренерами!
AA

Ми пишаємося нашими юними спортсменами та тренерами!

3-4 лютого 2023 року у місті Одеса відбувся зимовий чемпіонат Одеської області з плавання серед молоді та юніорів. Офіційні змагання, головною метою яких було виявлення кандидатів до збірної команди Одеської області для участі у чемпіонаті України з плавання, зібрав більше ніж 100 найкращих спортсменів регіону.

Заздалегідь зазначимо, що адміністрація спорткомплексу «Олімп» УСО ВП ПАЕС та тренерсько-викладацький склад висловлює найщиріші слова подяки організаторам змагань за можливість прийняти участь у цьому спортивному заході южноукраїнській команді з метою перевірити рівень спортивної майстерності та готовності стартувати наприкінці лютого на чемпіонаті України в Броварах.

Для 21 вихованця відділення плавання СК «Олімп» участь у цих змаганнях була просто необхідною та довгоочікуваною! Діти, які майже 9 місяців не мали змоги проводити повноцінні тренування на воді, завдяки своїй працьовитості та наполегливості за останні 2 місяці набрали такі спортивні кондиції, що здатні складати здорову конкуренцію на змаганнях всеукраїнського рівня!

Результатом участі наших плавців у чемпіонаті Одеської області стали 13 завойованих медалей різного гатунку! Переможцями та призерами змагань на дистанціях різними стилями плавання стали:

1 місце – Філімонова Ольга                       (2010 р.н., 50м н/с)

1 місце – Філімонова Ольга                       (2010 р.н., 50м бат)

1 місце – Журавльов В’ячеслав                 (2007 р.н., 50м бат)

1 місце – Журавльов В’ячеслав                 (2007 р.н., 50м брас)

2 місце – Філімонова Ольга                       (2010 р.н., 200м к/п)

2 місце – Філімонова Ольга                       (2010 р.н., 100м бат)

2 місце – Журавльов В’ячеслав                 (2007 р.н., 50м в/с)

2 місце – Зруйнований Михайло               (2010 р.н., 200м брас)

3 місце – Соболь Діана                               (2009 р.н., 200м брас)

3 місце – Сова Сергій                                  (2008 р.н., 50м брас)

3 місце – Ткаченко Катерина                     (2009 р.н., 200м н/с)

3 місце – Журавльов В’ячеслав                 (2007 р.н., 100м брас)

3 місце – Маршевська Анжеліка               (2008 р.н., 400м в/с)

На фото зліва направо:

наші переможці та призери змагань Філімонова Ольга, Журавльов В’ячеслав, Маршевська Анжеліка, Сова Сергій, Ткаченко Катерина, Зруйнований Михайло, Соболь Діана

 

Вітаємо з вдалим стартом команду спортсменів та їх досвідчених тренерів-викладачів з плавання

Суворкіну Ларису Михайлівну та Дозорцеву Олександру В’ячеславівну,

завдяки професіоналізму яких наші діти впевнено підкорюють нові спортивні вершини!

 

Читайте також

Його величність футбол!

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Шалені емоції та щирість почуттів, непередбачуваність та неймовірна розв’язка, командний дух т...

Калейдоскоп спортивних новин

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

ПЛАВАННЯ В період з 7 по 9 квітня команда юних вихованців відділення плавання СК «Олімп» УСО ВП П...

Калейдоскоп спортивних новин

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

18 березня змагальний сезон 2023 року успішно розпочали вихованці секції спортивного орієнтування СК...