![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/23/news/box3/c2b21b73b6ff5934293883792447fe16.png)
Юридична підтримка ветеранам
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Res --> 1
На 25 сесії Южноукраїнської міської ради 7 скликання, яка відбулась 25 травня 2017 року, напередодні святкування 30-річчя присвоєння новозбудованому населеному пункту Южно-Української атомної електростанції найменування «місто Южноукраїнськ», прийняте рішення про присвоєння керівникові народного ансамблю бального танцю «Натхнення» Л.Ю. Самчинській звання «Почесний громадянин міста Южноукраїнська». Ім’я Людмили Юріївни занесено до Книги Почесних громадян міста. На урочистостях на честь святкування ювілейної річниці, міський голова Віктор Пароконний вручив їй атрибути відзнаки.
Л.Ю. Самчинська народилася у селі Костянтинівка Арбузинського району Миколаївської області. Навчалась у Костянтинівській середній школі, а потім – в Одеському державному інституті ім. Мечникова, де отримала диплом викладача української мови та літератури. У 1989 році закінчила інститут підвищення кваліфікації працівників культури.
Свою трудову діяльність Самчинська розпочала в селі Костянтинівка, на посаді керівника ансамблю бального танцю. В 1979 році переїхала до Южноукраїнська, де спочатку працювала викладачем української мови і літератури загальноосвітньої школи №1 та паралельно – у клубі «Строитель». З 1987 по 2008 роки Людмила Юріївна обіймала посаду тренера комбінату культурно-спортивних споруд «Олімп» ВП ЮУ АЕС НАЕК «Енергоатом». Після цього була прийнята на роботу в палац культури «Енергетик» художнім керівником ансамблю бального танцю «Натхнення», де й працює до цього часу.
В 1990 році очолюваний Самчинською колектив «Натхнення» отримав звання народного. В 2011-му Людмила Юріївна стала лауреатом конкурсу «Людина року Миколаївщини та була визнана кращим тренером України за результатами офіційних кубків та чемпіонатів України з танцювального спорту. В цьому ж році керівник «Натхнення» отримала міжнародну суддівську категорію WDSF, а очолюваний нею колектив став кращим клубом України 2011.
Людмила Юріївна Самчинська виховала двох синів. Один з них працює на Южно-Українській атомній електростанції, інший – професійний танцюрист.
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Станом на 23 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської тер...
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...