![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/16/news/box3/f8084fa8bd5fceabbc69873910092874.png)
Шановні жителі міста!
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
Res --> 1
У відповідності до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» стаття 7 визначено, що співвласники зобов’язані: забезпечувати належне утримання та належний санітарний, протипожежний і технічний стан спільного майна багатоквартирного будинку.
На превеликий жаль, суспільство не цінує те, що мають, не поважають працю один одного. В такий важливий для країни час, недостатньої кількості фахівців в комунальні сфері, тому що військовозобов’язані фахівці вступили до лав ЗСУ та стали на захист рідних домівок і родин.
Тим часом невідомі особи руйнують енергетичну інфраструктуру міста. В багатоповерховому житловому будинку за адресою: вул. Олімпійська, 3, який введено в експлуатацію у 2020 році, знищено освітлювальну арматуру аварійного освітлення холів (посадові майданчики) на дев’яти поверхах. Відновлення пошкодженого майна дуже коштовне, а в умовах військового стану не посильне для комунального підприємства.
В нашому місті в багатьох під’їздах житлових будинках розмальовані стіни, купе кабіни ліфтів, зруйнована освітлювальна арматура та пошкоджені підвіконня.
Не зважаючи на воєнний стан в Україні та в умовах фінансових труднощів, комунальне підприємство намагається забезпечити комфортні умови мешканцям будинків, в тому числі в будинках де мешканці не виконують та ігнорують свої зобов’язання по сплаті житлово-комунальних послуг.
Введення воєнного стану на території України, у зв’язку з воєнного агресією рф проти України та відповідно по Указу № № 64/2022 «Про введення воєнного станув Україні» з 24.02.2022р. не звільняє громадян України від їх зобов’язань по сплаті за житлово-комунальні послуги.
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
10 липня у залі засідань виконавчого комітету відбулася нарада за участі міського голови Валерія Ону...
Проєкт договіру про надання послуг з централізованого питного водопостачанн...
У вівторок, 2 липня, у сесійній залі під головуванням міського голови Валерія Онуфрієнка відбулася н...
У зв'язку з ремонтом дороги по пр.Незалежності прохання не паркувати автотранспорт...
Сьогодні товариство «БерезівкаАгроШляхБуд», що виграло тендер на відновлення дорожнього...
1 липня у селищі Костянтинівка розпочався ремонт доріг. Тендер на ліквідацію усідань і проломів прої...
У зв'язку з проведенням ремонтних робіт з 8.00 24.06.2024 до 17.00 15.07.2024...
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на магістральному трубопроводі мережевої води (заміна...
Сьогодні переможець тендеру на виконання ремонту вуличних доріг картами ТОВ «БерезівкаАгроШлях...