![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/21a25fa548b78f806b43009b691b8e24.jpeg)
На ПАЕС визначили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
Res --> 1
Команда з футболу Південноукраїнської АЕС з рахунком 3:1 стала золотим призером у фінальному матчі благодійного турніру «ENERGY CUP» 2023 серед енергетичних компаній України. Змагання на підтримку ЗСУ проходили 27 травня в м. Київ. Вдруге їх організаторами виступив Клуб енергетики – найбільша в Україні бізнес-спільнота енергетичних компаній, що об'єднує лідерів енергетики з 2016 року. Торік футболісти ВП ПАЕС змогли забезпечити собі друге місце серед команд Клубу.
Учасниками цьогорічного турніру стали 12 команд: ТОВ «Д.Трейдінг», ПрАТ «Укргідроенерго», дирекція ДП «НАЕК «Енергоатом», АТ «Укртрансгаз», АТ «Вінницяобленерго», KLO, АТ «Чернігівобленерго», ПАТ «Центренерго», ТОВ «Далгакиран Компресор Україна», ВП «Хмельницька АЕС», ВП «Рівненська АЕС» і ВП «Південноукраїнська АЕС».
Головна мета змагань – благодійна допомога Збройним силам України та розвиток партнерських стосунків серед провідних компаній енергетичного ринку країни для подальшої плідної співпраці з розвитку енергетичної галузі.
У відбіркових іграх турніру спортивний жереб звів до групи А команду ВП ПАЕС разом з гравцями Д.Трейдінг і Центренерго. Для виходу з групи южноукраїнці мали б здобути дві перемоги над суперниками, що вони впевнено й зробили з рахунком 10:1 і 7:1. У півфінальному матчі суперником Південноукраїнської АЕС став переможець групи В – гравці з Рівненської АЕС. Боротьба за путівку у фінал між двома командами-атомниками була запеклою. Протягом першого тайму рахунок змінювався на користь то однієї, то іншої команди. Проте в другому таймі южноукраїнці продемонстрували високу виконавську майстерність, фізичну досконалість, вміння зібратися, врівноважено та холоднокровно сконцентруватися на процесі та найголовніше – справжній чоловічий характер і командний дух, що й принесло їм перемогу з рахунком 6:3.
Суперник команди ВП ПАЕС у фінальній грі турніру визначався в матчі другого півфіналу між командами АТ «Вінницяобленерго» та Хмельницької АЕС. Сильнішими стали хмельничани.
У фінал благодійного турніру з футболу серед енергетичних компаній України «ENERGY CUP» 2023 вийшли Південноукраїнська АЕС проти Хмельницької АЕС. Ще до початку гри всім було зрозуміло, що суперники покажуть якісний і видовищний футбол. Обидві команди були мотивовані на перемогу. Проте з рахунком 3:1 фінальний матч закінчився на користь Південноукраїнської АЕС.
Під час церемонії нагородження призерів і переможців змагань віцепрезидент ЕNERGY CLUB Іван Григорук подякував всім командам за те, що в такий складний для всіх час працівники енергетичної сфери зібралися на благодійний турнір зі спільною метою надати необхідну допомогу Збройним силам України, зазначивши також, що енергетики й надалі робитимуть все можливе, щоб наблизити Перемогу нашої країни.
Команда ПАЕС нагороджена головним трофеєм змагань – Кубком за 1 місце. Індивідуальні призи суддівська колегія вручила двом южноукраїнцям – Аліку Андрєєву як найкращому гравцю турніру та Денису Максимчуку як найкращому воротарю.
Цікавим фактом змагань стало те, що вся призова трійка турніру складалася з представників команд відокремлених підрозділів ДП «НАЕК «Енергоатом»: 1 місце посіла ВП «Південноукраїнська АЕС», 2 місце – ВП «Хмельницька АЕС» і 3-є – ВП «Рівненська АЕС».
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників...
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...